Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kilótól szeretnék megszabad...

10 kilótól szeretnék megszabadulni, nem koplalással, hanem nagyjabol 2 honap alatt mit tanacsoltok mit csinaljak?

Figyelt kérdés
172 centi vagyok es olyan 66 kilo. Nem, tudom hogy nem vagyok kover. De nagyjabol fel evvel ezelott 58-60 kilo kozott inogtam, es azota is mindenki azt mondja hogy akkor voltam a csucsformamban. Es ezt en is igy gondolom, akkor nagyon jol ereztem magam. Akkoriba nulla szenhidratot ettem, es mindennap itthon minimum 1 orat edzettem, plusz a sulis tesik. Azota viszont egy gimnazium kettannyelvu tagozatara sodort az elet es hetkoznap nincs idom itthon nagyobb kardio tipusu edzesekre, csak hetvegen. Egyszer mar megszabadultam 10 kilotol, szoval annyira nem lesz uj a dolog, de most valami olyat szeretnek ami nem jon vissza fel ev alatt, illetve minden fele tanacsot elfogadok, hogy mit es hogyan csinaljak. Koszonom!

2015. nov. 28. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A fogyás és súlytartás maga inkább az étkezésen múlik, persze mozogni is kell. Mindenkinek van ideje mozogni, ha szakít rá, amennyiben mégsem, akkor ne legyen napi 16 órában dolgozó rabszolga. S ha keveset mozogsz egy nap s hétvégén többet, az is valami.


"Akkoriban": ezen szerint máshogy étkezel ma már? Miért? Az életmódváltás szokott tartós lenni.

Egyél mindig kevés szénhidrátot, ha neked az segít. Bár fogalmam sincs, keveset vagy viszonylag sokat ettél, amikor "nullát" :) Nyilván mindig ettél szénhidrátot (kivéve ha napi 10 deka zsírt ettél üresen diétaként, mert abban valóban nincs). A szénhidrát az egyik makrotápanyag, nemcsak a gabona és a cukor, bár tudom, hogy így szokták mondani, de ez roppant hibás.

De sok szénhidrátot is ehetsz, amennyiben a testednek az a jó, csak vigyáznod kell a mennyiséggel, mert a plusz kalória hizlal, bármiből is jön.

2015. nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak húsokat ettem, zöldséggel, sajtokkal illetve natur joghurtot. Mast nem is nagyon. Hetkozben is mozgok ugyanis heti 5 tesi oram van ami altalaban kemeny szokott lenni, illetve roplapdba edzeseim is vannak. Ugy ertettem hogy ITTHON csak hetvegen tudok, illetve nem tudok, hanem csak akkor lenne kedvem :D

Annyiban valtozott, hogy jobban koncentraltam masra, nem figyeltem az etkezesre es arra se nagyon hogy hiztam. Reggelente nem volt kedvem tojast fozni meg joghurtot vinni iskolaba csak bekaptam valami szendvics felet. Felelotlen voltam hogy nem vigyaztam az alomalakomra, de ha egyszer sikerult elernem, szerintem most is mehet:)

2015. nov. 28. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor a mozgás kipipálva, nyilván az étkezés a ludas akkor.

Pedig a tojásfőzés vagy -sütés annyira kevés idő, én évtizedek óta főzök zöldségételeket, na az az időrabló sokszor. Persze azt nem reggel csinálom, de tojást is lehet előző este készíteni.


Azt hiszem, az álomalakért nem nagy áldozat egy picit nagyobb igyekezet e téren... Úgy tűnik, van motivációd és tudod, mit kell tenned... A régi étrended teljesen jól hangzik :) Sok sikert!

2015. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom!:)

Nem koplalassal, hanem ugy rendesen, de megis keveset es ugy h semmi szenhidrat mennyi ido alatt megy le 10 kilo kb?

2015. nov. 29. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!