Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dohanyzok, igy nem fog eltunni...

Dohanyzok, igy nem fog eltunni a naracsborom?

Figyelt kérdés

Narancsboros vagyok egy kicsit,es olvastam,hogy sok viz futas dohanyzas elhagyasa...nah az elso 2 menni fog de a cigit nem konnyu letenni...aki dohanyzik megerti::)

szval akkor ez azt jelenti,hogy ha intenziven futok iszom a 3 liter vizet stb akkor ez mind hiaba mert cigizek?

ugyan ugy narancsboros maradok?


2010. márc. 22. 02:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a cigitől biztos nem
2010. márc. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hamarabb abbahagynád a cigit, minthogy a nararancsbőröd elmúlna. Ha használnál valami kenceficét rá amit rendszeresen jól belemasszírozod a bőrödbe akkor valamicskét javulna, de elég szélmalomharc. Szerintem sok mozgás, akkor kenegetés masszázzsal és akkor tűrhető lesz.
2010. márc. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, az én válaszomat olvastad. Hát ha továbbra is dohányzol, akkor kisebb az esélye, hogy elmúlik a narancsbőr, és nagyobb az esélye, hogy folyton kiújul, ha mégis elmúlt. De nem lehetetlen. Viszont ez csak egy ok a hatszázezerből, amiért érdemes leszokni még akkor is, ha nehéz. A tüdődet nem látod, a bőrödet meg igen. De a bőr csak kozmetikai kérdés, a tüdő meg halálos lehet.
2010. márc. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

A narancsbőr oka a szervezetben lévő méreganyagok felgyülemlése. Tehát elmúlasztani a bőr feszesítésével (sport, pl. futás), méregtelenítéssel (pl. szauna) és a méreganyagok bejuttatásának abbahagyásával lehet.

Elképzelhető, hogy a dohányzás ellenére eltünteted, de kisebb az esély, az biztos.

2010. márc. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
alapbol addig ne fuss mig le nem teszed a cigit. a futasnal iszonyu nagy szukseg van az egesseges tudo kapacitasra, a cigiseke viszont katranyos, megnagyobodott, es fekete. Az egeszet azzal kezd, hogy leteszed a cigit, es ne a narancsabor, hanem az egeszseged miatt. En 2 hopaja tettem le, iszonyu nehez volt, de megerte. remelem neked is sikerul!
2010. márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én öt éve dohányoztam már, és semmi, de semmi narancsbőröm nem volt. Igaz, mellette napi 20 km-t bicikliztem minimum.

Aztán elköltöztem városba, no bicikli, csak tömegközlekedés meg bioéletmód ezerrel, és akkor alakult ki a narancsbőröm. Szóval szerintem tökmindegy, hogy dohányzol-e, mert nekem annak ellenére, hogy abbahagytam, kialakult.

Viszont a biciklit nagyon ajánlom, célzottan azokat a területeket mozgatja át, amit kell, csak ízületbarátabb, mint a futás.

2010. márc. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Egy kis bátorítás! Én 16 évig cigiztem, két éve letettem. Miért? Hiúságból! Pedig először hiúságból nem akartam letenni, mert akkor ej de meg fogok hízni, amúgy is mindig volt rajtam egy kis fölös. De: a másik hiúság erősebb lett, mégpedig, hogy ráncosodik, öregszik az arcbőröm! Letettem, elkezdtem futni, egy héten 2 - 3 alkalommal, kb. 3 km-eket, (aztán a lustaság is győzött és fél évnél tovább nem futottam, de már nem is kellett!) Az eredmény: azóta sem dohányzom, nem híztam egy dekát sem, sőt pár kiló lement, formásodtam, egészségesebben kezdtem el enni (napi öt alkalom), szültem egy egészséges(!) kisbabót és nem maradt rajtam egy deka felesleg sem! Dióhéjban ennyi! Ja és a lényeg! NINCS NARANCSBŐRÖM :D Sok sikert neked is!
2010. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

utolso valaszolonka eloszor is gratula a kisbabahoz...

felfogtam es koszonom a valszokat...le szeretnem tenni a cigit de nem nehez,sot...:(

barcsak konnyen menne...tudom akarat es ero kerdese!

mondjuk a jobbis eset hogy nem is szivok el egy szal cigit sose...mindig negyedet szivom el max 5 slukkot es dobom is el...szval ugymond nem cigizk sokat,de le fogom tenni vagyis megprobalom!

2010. márc. 22. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!