Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ez az étrend?

Milyen ez az étrend?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, 176cm, 68kg.

Összeállítottam magamnak egy étrendet, ami nagyrészt főtt fogásokból áll, így legalább elmélyíthetem főzőtudásomat:)

Mióta gimnáziumba járok, össze-vissza eszek, szenny kajákat. Szeretnék megint normálisan enni, napi 5ször.

R.: Zabpehely, zsírszegény tejjel

T.:Valamilyen szezonális gyümölcs

E.:Brokkoli krémleves (400g brokkoli, 80g 12%-os tejföl, 1 leveskocka+víz kell bele), Borsófőzelék(rántás nélkül 1 tojással)

U.:Valamilyen zöldség, káposzta

V.:Almás csirkemell


2010. márc. 22. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Egesz jo de egy honap mulva hanyni fogsz a brokkolitol (kell meg bovitened a listat mert csak nem eheted mindig ezeket) amugy meg nem irtad hogy mi a celod ezzel az etrendel (fogyas, hizas, sulymegtartas...) Ez igy valoban egeszseges bar egy kicsit keves.
2010. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából nem minden nap enném ezt. :) Váltogatnám, elég sok levest eltudok készíteni, ami nem hizlaló. Vacsorára sem ennék mindig csirkemellet. Ennék halat, salátát, túrót, tojásos dolgokat, a lényeg annyi, hogy egészséges dolgokkal lakjak jól.

A célom csupán annyi lenne, hogy ne érezzem magam rosszul a bőrömben. /ne érezzem folyton puffadtnak magam, ne egyek össze-vissza/

2010. márc. 22. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!