Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adjak le 10 nap alatt...

Hogyan adjak le 10 nap alatt 6, vagy több kilót?

Figyelt kérdés

most nem a gyógyszerezésre gondolok....muszály leadnom.

De hogyan?nem tudom éheztetni magam...


165 cm.65 kg


10 nap alatt le kell adjam.amúgy sporolok,de nem fogyok valamiért...


segítség

13/Lány


ja ne mondjátok,hogy nem kell fogynom,mert muszály!!!!


2010. márc. 22. 14:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Normális választ adtam én is mondjuk de köszi :D Egyébként vigyázz nehogy úgy járj mint egy kiscsaj nálunk még általánosban ugyanannyi idős volt mint te és elkezdett fogyózni (Egy srác miatt mert hülyeségből azt mondta rá hogy duci)egy nap egy kifli meg egy joghurt vagy egy alma..a végén kórházba került emiatt bélcsavarodása lett jah és a srác meg annyit mondott neki utána hogy neki akkor tetszett amikor nem volt ilyen vékony mert csak piszkálta avval hogy duci nem gondolta komolyan.
2010. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
64%
csináld meg, aztán írj egy hét múlva még 1 kérdést a szépség rovatba: "miért ilyen ronda a bőröm?"
2010. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Azt mondják tökéletes alakod van? :) Linkelj egy képet lécci-lécci!! :D :D :D 165/65... erre a tökéletes alakra nagyon kíváncsiak lennénk :)
2010. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
48%
a 2. valaszolo vagyok ...te magad irtad hogy milyen gyonyoru a tested akkor meg mindek akarsz fogyni...65 kilos 13 eves lany igenis dundi...en 167 vagyok es 68 kiloval mentem szulni!!!
2010. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is sehogy. Miért pont most jutott eszedbe? Amúgy meg nem kell enyirre sietni. :P
2010. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Amúgy megsúgom: Az a néhány kiló nem feltétlenül zsír, hanem mivel sportolsz, izom is lehet olyan nehéz. =)
2010. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:

Én kórházba voltam nemrég,altattak és így nem ehettem 2napig..Aztán +1napig alig ettem.És lement a 2nap csak ivással és 1 almával 3kg:D

Úgyhogy neegyél semmit 3naig nemhalszbele:D

Amúgymeg legalább 10kgt kéne fogynod:D

2010. márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Miért "muszály" fogynod, ha jó alakod van? (Megjegyzem, pontos j-vel muszáj, de mindegy.)

Egyébként ez fizikailag lehetetlen, nemcsak azért, mert neked semmi sem jó (se gyógyszer, se éheztetés, sportolni meg sportolsz), hanem mert 10 nap alatt ennyit fogyni csak a mesében lehet.

Egyszer betegség miatt 10 napig semmit sem ettem, csak ittam. Egyetlen kilót sem fogytam, mikor meggyógyultam, akkor viszont a nemevés utóhatásaként elkezdtem hízni, pedig nem ettem többet, mint betegség előtt.

Nagyjából te is így fogsz járni, csak te szándékosan csinálod.

2010. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
50%
Na igen:D Figyelj zabálás helyett járj el helyesírás korrepetálásra...
2010. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
33%
Miért nem a kérdésre válaszoltok neki? Nem értem, hogy miért kell kötekedni mindenkivel. Ha nem tudtok normális választ adni, akkor inkább NE VÁLASZOLJATOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!