Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adjak le 2-3 kilót 5...

Hogyan adjak le 2-3 kilót 5 hét alatt? Már csak ennyi hiányozna.

Figyelt kérdés
Nem tudok sportolni,semmi időm rá az év végi témazárók és egyebek miatt,ráadásul nem akarom erre elpazarolni a tanulásra és alvásra szánt időt. Hétvégén tudnék rá szánni maximum pár órát,de azzal gondolom nem mennék sokra. Most 167 cm,58 kg vagyok,és 55 kiló szeretnék lenni évzáróra. Tényleg nem kéne sok. Eddig 5 kilót sikerült leadnom napi 1200-as kalóriabevitellel január óta,ez havi egy kiló fogyást jelent. Hogy gyorsíthatnám fel ezt a fogyást picivel? Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm.
2011. máj. 7. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is csak 4-5 kg feleslegem van, 10 napos tisztítókúrát csinálok, ami nem éhezés, hanem tisztítás, egészséges. sok folyadék, víz, zöld tea natúran, gyümölcs, zöldségek..

tartom amíg tudom, max 10 napig..

2011. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja és a fogyás garantált, nem lehet visszahízni. rendesen lassan kell átállni az étkezésre, a kúra után 500 kalóriás étrend, majd naponta 200-al való emelés, majd rendesen evés.

sokan azért hízzák vissza, amit leadtak, mert felfaljáka fél tescot.

2011. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Továbbra is tedd azt, amit eddig.Talán néha bekaphatsz egy hashajtót:D És hétvégén szánd sportra a azt a maximum pár órát.. csinálj felülést, biciklizz, fuss meg mittom.
2011. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hashajtót nem ajánlom, az a legnagyobb hülyeség! Addig-addig veszel be Csak még 1 szemet, hogy teljesen elvékonyodnak a beleid.
2011. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]


100%os módszer!!!

2011. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!