Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adjak le 10 nap alatt...

Hogyan adjak le 10 nap alatt 6, vagy több kilót?

Figyelt kérdés

most nem a gyógyszerezésre gondolok....muszály leadnom.

De hogyan?nem tudom éheztetni magam...


165 cm.65 kg


10 nap alatt le kell adjam.amúgy sporolok,de nem fogyok valamiért...


segítség

13/Lány


ja ne mondjátok,hogy nem kell fogynom,mert muszály!!!!


2010. márc. 22. 14:27
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
...
2010. márc. 26. 20:00
 22/26 anonim válasza:
Ja am a többiekkel együtt nekem meg ez hozzád a kérdésem: mit számít a kiló, ha "10/10 alakod" van? Nem tudom hogy miért kell akkor annyira fogyni. Ráadásul 10 nap alatt akarsz lefogyni. Már megbocsáss, de ki mondta neked ezt a "10/10 alakot"?
2010. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Vegyél fel fekete ruhákat, abban öt kilóval kevesebbnek nézel ki, de tényleg. És jó szabásút, ami slankít. Tegyél hosszú lógós fülbevalót, hosszúkás kivágást a blúznál, az is nyújt. Optikai nyújtás. Egy kilót meg leadsz.
2010. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
sziasztok köszönöm mindenkinek.igazából az a baj,hogy a kinézetmmel nincs baj,de a suliba mindig megmérnek minket,és gáz lesz,ha én leszek a legnehezebb,pedig szinte nekem van a legjobb alakom??most akkor ez hogyan lehet??
2010. márc. 30. 18:46
 25/26 maundrel ***** válasza:
valószínűleg azért vagy nehezebb mert izmosabb, feszesebb, tónusosabb vagy (örülj neki, most én pl. ezért teperek),míg a többiek lehet h 45-50 kg-ok, de puhák, és löttyettek :S:S (utóbbit nem nehéz elérni, de hogy valaki izmos és feszes legyen, az évek munkája -ha vki beszól akkor ezzel nyugodtan leugathatod)
2010. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Hát köszi (:
2010. márc. 31. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!