Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak tovabb? Surgos!

Hogy fogyjak tovabb? Surgos!

Figyelt kérdés

1 ev alatt kb 20 kilot fogytam, jelenleg 156 cm vagyok, es 68-69 kg. Meg tudom, hogy fogynom kene, de olyan nehez ismet elkezdeni!

A nyar vegere szeretnek meg egy 10estol megszabadulni.

Van edzoterembe berletem, ahova el is jarok, de hamar elfaradok. Az etrendemet is helyre kene tenni!

Valaki tudna segiteni? (lany vagyok)


2013. máj. 21. 21:00
 1/2 anonim válasza:
Teljes kiörlésű , vagy rozs cuccokat egyél, sima kenyér kuka, krumplit hanyagold, este csak gyümölcsök , és tejtermékek. Kondi elött egyél gyümölcsöt, (ne banánt) este ananászt (égeti a zsírt),salátákat, csak mozzarella sajtot, megadott időben étkezz mindig, igyál sokat(csak vizet) . Én is hasonló cipőben járok, bár én 181 cm vagyok, és "kicsit" több kiló sajnos, 19 F, anno 15 kilót fogytam ezzel az étrendel, most még mozgok is mellé, remélem sikerrel járunk! Sok sikert ! ui: Nem lehet vészes az a 68-69, tekintetek tucatjai fürkészheti szépséged nap mint nap !
2013. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

koszonom a tippet :)

Csak egy figyelheti aki meg is teszi :P

Amugy magam miatt szeretnek fogyni, fogy egeszsegesebb legyek.

2013. máj. 22. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!