Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek milyen célotok van a...

Nektek milyen célotok van a fogyással? Ti miért fogytok, mi az indok?

Figyelt kérdés
Leginkább a motivációra vagyok kíváncsi.

2015. dec. 14. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Az néz ki jól s az egészséges, ha nincs rajtam sok háj, inkább izom. Úgyhogy a saját egészségemért és a saját esztétikai érzékem miatt akarok változni. Beszólásokat még akkor se kaptam s a páromnak akkor is eléggé tetszettem, amikor 20 kilóval több voltam, mint most. Az azért egy halvány kis mellékszál, hogy jobban tetsszek neki, de most már nehéz sokat fokoznom rajta, magamnak megfelelni sokkal nehezebb.
2015. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nem.tetszik, amit a tükörben látok
2015. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Ne kapjak szívrohamot 40 èvesen.

2. Legyen vègre egy normàlisan kinéző partnerem.

3. Szeretnèk nyugodtan tükörbe nèzni es strandra menni.

2015. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. voltam. Az egészséget csak kutyafuttában érintettem, de igazából az a célom, hogy a 100. születésnapomon elmenjek hegyet mászni s 120 évesen még egész fitten haladjak abba az irányba, hogy megdöntsem az emberi élet hosszára vonatkozó Guiness-rekordot. Ehhez a lefogyás csak a legelső lépcsőfok, az izmosodás pedig a második, igaz, a lelki hozzáállás a nulladik, már jó ideje készülök a fentiekre lélekben :)
2015. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Látom, milyen voltam, milyen vagyok, és milyen leszek, ha nem lépek valamit.

Szeretnék izmos és sovány lenni, nyugodtan mutatkozni fürdőruhában. Szeretnék úgy kimenni az utcára, hogy ne érezzem rosszul magam csinosabbak társaságában.

2015. dec. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!