Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom, ilyen kérdéssel...

Nem tudom, ilyen kérdéssel találkoztatok-e már? Itt mit lehet tnni, semmi esély a javulásra?

Figyelt kérdés

Széles csípőm van, ha vékony vagyok, a fenekem széles, de lapos, magyarul ronda.

Most híztam, így húsosan hájas. Még rondább.

Na? Mit lehet tenni ellene? Járok futni. Rubint és Béres dvd-zek, de még most kezdtem el, szóval sok hájnak kell lemennie. De ez sem meoldás. Nekem akkor soha nem lehet szép alakom a széles csípőm miatt?

Van erre meoldás? Javaslat?


23/L


2010. márc. 23. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megértlek. Nekem is ugyanez a gondom, csak én már lefogytam. Bízom benne, hogy lehet formálni. Egyelőre az a tájék nagyon gáz, a többi oké. Nekem a combom is kicsit vastagabb,de nem vészes. Neked is?
2010. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből szép, nőies alakot lehet formálni! Legalábbis nekem is ilyen van és sok dicséretet kapok érte. Tudok olyat is, aki vékony, de se csípője, se semmi, elöl deszka hátul léc, hidd el az sem szép!
2010. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1.: és milyen gyakorlatokat ajánlasz rá?
2010. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, vastag a combom. De azóta, hogy híztam 10 kg-mot, de leadom és elmúlik majd. Tudom, hogy ez a szép, de magamon nem azt látom. nem akarok olyan deszka lenni, de a pasik mégis az olyan lányok pici popsiját nézegeti.
2010. márc. 23. 22:24
 5/11 A kérdező kommentje:
A gyakorlatok engem is érdekelnének. Én most kezdtem Rubintra és Béresre tornázni. Az jó?
2010. márc. 23. 22:33
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor hasonló az alkatunk:). én most BA-t fogom kipróbálni. csak megsérültem, alig várom, h rendbe jöjjek. most valaki írt egy érdekes dolgot egy ilyen jellegű kérdésemre, ha lesz belőle valami, megosztom veled.
2010. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Született testalkatod ellen nem tudsz semmit tenni, az végig meghatározó marad.
2010. márc. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 maundrel ***** válasza:

attól hogy valakinek széles a csípője, még lehet kerek popsija. bár nekem nem széles a csípőm, de nekem is hihetetlen lapos fenekem volt :S:S Hetente 4 tornázok Béres Alexandra DVD-ire, és most tartok kb. 3. hónapnál, és már sokkal-sokkal kerekebb :) (még párom is észrevette)Szóval akármilyen csípője van vkinek lehet szép, kerek feneke :)

(emellett persze csinálok más jellegű tornákat is)

2010. márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az öltözködéssel sokat lehet javítani. Ezt-azt elrejteni, egyebet meg kiemelni.

Egyébként nekem is széles a csípőm, de a fenekem kerek. De ez nálam genetika:)

2010. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A tanácsot köszönöm, ha bevállt, jöhet nekem is, megköszönöm.


Egyébként nem akarom elrejteni. Pont az a gond, ha kimegyek strandra hogy néz ki. :)

2010. márc. 24. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!