Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 170 cm,67 kg vagyok, hány...

Ha 170 cm,67 kg vagyok, hány kcal-t egyek? Mit sportoljak? Futást kb 5 percig ha bírom (ami nem ér semmit), min félév még mire rendes időt fogok bírni, láttam ilyen tornákat neten, de nem akarok szüleim előtt ugraburgálni.18/L

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs saját szobád, ahol tornázhatnál?

Egyébként sok idő kell ahhoz, hogy erősödj, ne az első héten akard a maratont lefutni.

2015. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja kihagytam,előreláthatólag 60 kg szeretnék lenni,minimum fél kilót fogyni hetente.
2015. dec. 23. 17:00
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajna nincs,galériám van,de ott csak leülni tudok a plafon miatt,tehát tornázni nem...

Köszi a választ.

2015. dec. 23. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak fekvő gyakorlatok is, ha más nem. S gyalogolhatsz is néha. Nem csodálom, ha ilyen időben nincs nagy kedved, nekem sincs, de ha néha muszáj kimozdulni, legalább röviden (ha az fogyás szempontjából nem is sok, más tényezők is vannak).


Nem tudhatjuk a kalóriaigényed, ha nem mozogsz, akkor bizonyára jóval 2000 kcal alá kell menned a fogyáshoz, de ez csak tipp. Ki lehet tapasztalni a fogyási ütem alapján idővel.

2015. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!