Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a helyzet a fagyival?...

Mi a helyzet a fagyival? Nagyon hízlal?

Figyelt kérdés
A fagyizókban vásárolt fagylaltokra gondoltam, egy gombóc kb hány kcal? Belefér a fogyókúra alatt 1-2 gombóc/ hét?
2010. márc. 24. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

A fagylalt kalória ertéke /100 gr./ 130-és 280 között van ehát magas, hizlalós.

Lehet otthon is finomat készíteni gyümölcsből. Abba az ember általában nem esz mindenféle maszmókot. A cukrázdai pedig tele van ilyesmivel.

2010. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másrészt lehet cukor is több van benne a kelleténél. Pl: bolti lekvárban kereken két és félszer annyi cukor van, mint amennyit muterom tesz a házi lekvárba, és még jobb is a házi. De bolti süteményekben is legalább 2x annyi a cukor mint kéne...
2010. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocsánat, javítok: cukrászda!!! Ez nem olyan, mint a tyúkrázda.
2010. márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm szépen a válaszokat!

az házilekvár tényleg finomabb;)

2010. márc. 24. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:

A fagyi valóban magas kalóriaértékkel rendelkezik, de 1-2 gombóc még nem fog 20 kilót Rád dobni! :) Még mindig jobb alternatíva, mintha egy egész tábla csokit befalnál. Én éppen fogyózom, de hetente én is megszek 1-2 fagyit :) Utána igyekszem sok vizet inni (mondjuk én az édességtől amúgy is nagyon szomjas leszek), hogy hamarabb feldolgozódjon. Szerintem a fagyi-akárhogy is van-nyáron még mindig jobb választás, mint a habos sütik vagy a táblás csokikák :)

Szóval nyugi, heti 1-2 "bűnbeesés" nekem is befigyel, de folyamatosan fogyok :)

24/L

2010. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!