Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogytam a hasamról...

Miért nem fogytam a hasamról eleget?

Figyelt kérdés
13 kilót fogytam az elmúlt 7 hónapban.Lapos a fenekem kisebb a mellem,megnyúlt az orrom,eltűnt a tokám.Lement a vérnyomásom,nem fáj a fejem.A derekam 12cm-rel vékonyabb,de a hasamon még van felesleg.Családom szerint,már nem kellene többet fogynom,de mit csináljak a hasammal?
2010. márc. 25. 08:26
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam,hogy kenyér,és cukor elhagyásával,illetve szénsavas lötyik mellőzésével,zsír bevitel csökkentésével fogytam.

Nem vontam meg a finom falatokat mgamtól,csak pici mennyiséget ettem mindenből.Egészségesebben,minimális zsiradékkal főzök,sok zöldséget,néha gyümölcsöt is fogyasztok.

Tornázni a háztartási munka mellet,két naponta szoktam,de csak intenzív séta,vagy pilates van napirenden.

Valamit elronthattam,hogy a hasam még mindig elég nagy?

Nem lesz már olyan mind 10 éve,hisz van egy gyerekem,császárral szültem,szülés után is majd 30 kiló volt a feleslegem,ez megviselte a testeme.Akkor betegség következtében fogytam le,de most tudatosan.

Várom tanácsaitokat.

30/nő,150cm,55,5 kg.

2010. márc. 25. 08:44
 2/2 anonim ***** válasza:

nyugodtan elkezdhetnél egy alakformáló tréninget...

rubint réka és hasonló. pl a 3*30perc.

2010. márc. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!