Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Látszik már valamilyen változá...

Látszik már valamilyen változás? Kép lent.

Figyelt kérdés
Hány kg-nak nézek ki most?(163 cm)Szerintem többnek látszom,mint amennyi valójában vagyok.Hogy tudnék még combról fogyni?Gugolásokat,kitöréseket csinálok,és biciklizek.Plussz még Rubint Rékára tornázok.
2010. márc. 25. 18:56
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
most kit akarsz becsapni azzal h felemeled a kezed?ha leengeded rögtön nagyobb lenne a hasad mert így nyúlik szóval arról nehéz véleményt mondani a combod meg még vastag ,ahogy már írták előttem
2010. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
ja és jótanács: hidd el nem jó mellnél a push up,ha majd egyszer pasid lesz nagy pofon fogja érni mert nem azt kapja amit várt
2010. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
55%

most mit kell bántani, ha felemeli a kezét jobban látszik az alakja!

ha az irigység fájna az utolsó kommentelő üvöltene...

2010. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
nekem nem..sokkal jobb alakom van már bocsi 51 kg/168 cm de ismerem az ilyen trükköket mertt voltam én is ilyesmi és amit írtam az igaz..azmeg hogy jobban látszik alakja baromság...a zsírpárnácskák látszanak kevésbé
2010. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Azért mert ezek a paramétereid, még nem biztos h jó alakod van. Azt nem a magasság és a súly határozza meg!!!!!!
2010. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
és te meg ne velem kötöszködj mert ennek az oldalnak nem az a lényege..nem értem mi bajod vele leírtam a vélemnyem ha egyszer feltette a képét vállalja ,hogy nem mindenkinek fog tetszeni...egy vékonyság se mindenkinek tetszik ezvan ezt kell szeretni..te válaszod meg hasztalan mert nem válaszoltál a kérdésre :)
2010. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
de nem értem téged ez miért zavar......fogyni szeretne, mivel tudja, hogy van rajta felesleg, de majd az is eltűnik. Ez a fogyás lényege!!!!
2010. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
én annyit írtam ha már reális véleményt akar akkor legalább a valóságot mutassa.Van mit fogynia ennyit írtam..mert még a combja vastag saját véleményem és a te hisztidtől nem változik
2010. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
hidd el pontosan értek az arányokhoz, mivel szakmabeli vagyok, és nagyon jó arányokkal rendelkezik a kérdező.
2010. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
akkor nekem vasag mert én a saját testemnál máshoz vagyok szokva ennyi..mindenkinek mást jelent a szép alak...úgyhogy pont ezt egy szakmabelike ne tudja szegénységi bizonyítvány blll xP
2010. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!