Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Látszik már valamilyen változá...

Látszik már valamilyen változás? Kép lent.

Figyelt kérdés
Hány kg-nak nézek ki most?(163 cm)Szerintem többnek látszom,mint amennyi valójában vagyok.Hogy tudnék még combról fogyni?Gugolásokat,kitöréseket csinálok,és biciklizek.Plussz még Rubint Rékára tornázok.
2010. márc. 25. 18:56
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
amúgymeg mihez képest jó...mert nem vékony,pont jó max..
2010. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
A fitnesshez jó alakja van, mert arányos. Egy ilyen versenyen megszabott arányoknak kell megfelelni, ha a karom például fél cm-re vékonyabb, addig kell edzenem, míg el nem éri a kívánt paramétert. Itt nem szubjektív döntés születik.
2010. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
mérnem rögtön balett..:D
2010. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
olvass a témában, azután kommentelj!
2010. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Húú micsoda viszályt keltettem ezzel a kérdéssel.Köszönöm annak aki a védelmembe szállt és annak is,aki öszintén megmondta,h van mit fogynom.Neki még annyit mondanék,h van pasim,és egyáltalán nem csalódott a melleim láttán,sőt.A kezem pedig lehet lent,lehet fent,a hasam akkor is ilyen.Nem a csalás kedvéért készült ilyen kép,csak a régi alakomról úgy készült kép,h fent volt a kezem és gondoltam készítek egy hasonlót,ugyanolyan ruhában,mert így látszik igazán a változás.A combomról pedig annyit,h tudom,h vastag,de izmos.És mivel ez nálam alkati kérdés,hiába fogyok le 10 kg-t,a combom a felsőtestemhez képest akkor is vastag fog maradni,pedig mindent megteszek.Mellesleg a kérdésemre eddig senki nem adott érdemleges választ.Mindenki csak véleményez (ami jó),de segíteni senki nem akar...
2010. márc. 29. 20:05
 36/38 anonim válasza:

hát kb. 48-50 kg-ot saccolok , de szép teljesítmény :)

én is le szeretnék fogyni :)

gratulálok :) és aki meg korcs mert olyan vékony hogy elfújja a legelső szél , inkább kussoljon .. mert azok csak arra jók , hogy ...

főleg ilyen dumával xD

nah m1 :P én nem kötekedek ^^

további sok sikert :) és igen . látszik a változás , nem is kicsit .

2010. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Nagyon jó alakod van,itt az emberek 70%a elhizott disznó akik csodaszerekre meg tündérkékre várnak hogy másfél honap alatt leadják az 5 év alatt felzabált hájukat,ezért irnak neked olyan hangnemben,ahogy. A maradék 30 százalékban vannak akik keményen megdolgoznak azért hogy lefogyjanak,és van kb 1% aki próbálja hasznos tanácsokkal ellátni őket (mert nekik már sikerült,vagy nyitottak már ki biológia könyvet,személyi edző,dietetikus stb ).

Szép fromás és izmos vagy,szerintem látszik a változás ,legyél rá büszke . Persze mindig van hová fejlődni,de aki erre a testre azt mondja hájas,meg vastag a combod az egyszerűen hazudik,irigység.

Én olyan 55-58 kilóra tippelnélek,mivel izmos vagy,nem gebe,és az izom jóval nehezebb mint a zsír.

2010. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
nekem az elsőn jobban tetszettél:) de amúgy grat:)
2010. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!