Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek az arányok jók? Milyen...

Ezek az arányok jók? Milyen alkat? Fogynom kéne?

Figyelt kérdés
Az öltözködés miatt kérdezem elsősorban, hogy ez milyen alkatnak számít? Cm-be mérve: 85-70-85 a fenék 96 a comb 58 cm. Eléggé amorfnak érzem magam, lehet fogynom is kéne. (164 cm/ 62 kg) Mi a véleményetek?
2016. jan. 6. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig ez nem is rossz, én ilyen magassággal és súllyal még bőven 80 centi fölötti derékbőséggel rendelkezem (az utolsó kilók szinte mind ott tolonganak). De még úgy sem nézek ki olyan vészesen, ízlés dolga.

A te számaid egész jók. Illetve a combbal nem tudok mit kezdeni, de igazából a kinézet megítélésében a számok sem mondanak sokat, csak az látszik, hogy kövér kicsit sem vagy (nem azt mondom, hogy nincs felesleg, csak hogy kövérnek egy ilyen alak már nem nevezhető).

2016. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A combot azért írtam, mert ahogy nézelődtem a neten ilyen magassághoz 49 cm-es comb az ideális. Szerintem életemben nem volt ennyi centi, de ezzel a résszel mindig gond van.
2016. jan. 6. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Körte alkaltnak tűnik. A csípő szélességet nem a legvékonyabb ponton a csípőcsontnál kell mérni, hanem a legszélesebb ponton vagyis a combcsontnál. Tudom, jól hangzanak az arányos számok, de el kell keserítselek valószínűleg rosszul mértél és kicsit sincs homokóra alkatod.

Veled egy magas vagyok, a legnagyobb súlyom eddig 58kg volt és nem éreztem jól magam annyival. Neked kell eldöntened, hogy milyennek látod magad. Ha amorfnak érzed magad akkor kezdj el sportolni.

2016. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, ott 88 cm.
2016. jan. 6. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Melled 85, csípőd 96, ez egyértelműen körte alkat.
2016. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!