Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kg szeretnék leadni de...

10 kg szeretnék leadni de nincs étrendem, mit tegyek? (Lent)

Figyelt kérdés
Szoval, jarok heti 3-4x boxolni ami jo, de etrend nelkul nem er sokat, estere szoktam enni egy zacskos levest, rantottat vagy tehen turot, suli utan egy hagymas csirkes rizses kis adagot de suliba mit vigyek? Altalaban 7 orat toltok suliban.

2016. jan. 9. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be a kaloriabazis.hu-ra. Ott ki tudod számolni, miböl mennyi kell a fogyáshoz.
2016. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ugyanazt akartam tanácsolni, mint az előttem szóló. :-D
2016. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudja kiszámolni, hogy miből mennyi kell, a kalóriabázis csak egy eszköz, ami segít a számolásban.


Kérdező, millió dolgot vihetsz, bármit, amit máskor eszel (jó, a levest kicsit neccesebb, de abban úgysincs kb. semmi, suliba valami tartalmasabb kellene neked, gondolom).

Olyat vigyél, hogy napra összejöjjenek a tápanyagok... Én valami fehérjét vinnék zöldséggel s ha kell kalória, valamivel még feldobnám e téren (a saját esetemben nyilván valami zsírossal, mások inkább szénhidrátot használnak). De azt sem tudom, mit szeretsz, mivel laksz jól, mivel működsz optimálisan.

A párom (ő eszik délelőtt, velem ellentétben) rizst/krumplit és rántottát, zabkását, (szénhidrátszegény) sütit visz munkába, de tényleg millióféle lehetőség van. Sokan húst visznek zöldséggel és/vagy rizzsel. A répát és almát rágcsáló fura működésű tinilányokat most nem hozom föl, olyasmivel normális ember nem lakik jól.

2016. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!