Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni?

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés
sokat próbálkoztam már , de nem megy , 13 éves vagyok és 60 kg korul es fogyni akarok , de hogyan?
2010. márc. 26. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

tudnák=tudnék

Egyébként azt nem írtad, hogy hány cm vagy. Így elég nehéz viszonyítani a testsúlyod.

2010. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Édességet, édes üdítőitalokat hanyagold. Néha néha persze egyél keveset. Mozogj minden nap kb húsz percet intenzíven. VAgy hetente háromszor fussál. Hamar le fogsz fogyni. Hat után ne egyél, inkább reggelire sokat. Igazából a mozgásra fektesd a hangsúlyt. SOk szerencsét!
2010. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
160cm körül
2010. márc. 27. 13:09
 4/4 anonim ***** válasza:
szia én 14 éves vagyok!rajtam is volt egy kis súlyfelesleg,nekünk "kicsiiknek":) nem kell ilyen sz*r fogyókúra,meg csodabogyók stb..annyi az egész,hogy minden nap járj el futni vagy tornázz!és kerüld a mekit,gyorskajákat,fehérkenyeret meg ilyen izéket.étkezz egészségesen!saját tapasztalatból mondom,mert én úgy csináltam(om)hogy a suliba viszek 1 szendicset teljes kiörl.kenyérből,a suliban megeszem az ebédet,itthon pedig eszek uzsira salátát,és vacsira 1 narancsot!váltogatva:1iknap 40 perc futás,másiknap 40 perc orna!meglásd,1 hónap alatt lemennek a nem kívát kilók;)
2010. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!