Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dietetikussal fogyni?

Dietetikussal fogyni?

Figyelt kérdés
Már többféle diétát is kipróbáltam, de a testzsír-százalékom nem ment le (ezt csökkenteni szeretném) és hasamból is lentebb kéne faragni. Egy jó dietetikus és rendeszeres edzés segítségével sikerülhet?

2016. jan. 13. 15:01
 1/4 Somogyi-Kovács Anita válasza:
Igen, sikerülhet! Olyan dietetikust válassz, aki szimpatikus, feltudja mérni a testösszetételt, korrekten dolgozik, és persze meg van minden engedélye!
2016. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen dietetikust javaslok. Rengeteg félreértés van itt is a kérdések között a fogyással kapcsolatban. Ezeket mind segít eloszlatni a dietetikus, plusz személyre szabott étrendet és edzést is tud ajánlani. És "bármikor" felhívhatod, ha újabb kérdésed lenne.
2016. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abszolut lehet, es JOL lehet vele fogyni. En lassu, biztos utemben fogyok vele, nem log a borom, nem esett be a fejem, nem vagyok ehes. Naponta 6x kell ennem egy tablazat alapjan. A konyvtarban jerestem hozza orvosi-dietetikusi konyvet. Fel ev alatt tiz kilo minusz, de szepen, nem egeszsegtelenul!
2016. febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fes van mellette erom sportolni, dolgozni is!
2016. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!