Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy hízzak főleg combra?

Hogy hízzak főleg combra?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony a lábam.Szeretnék főleg combra hízni,meg hogy szép formás legyen.

Mit ajánlotok?


2010. márc. 27. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
ajj, ha tudnák, adnák neked. én épp hogy combról akarok fogyni.
2010. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is szívesen elfogadnék egy kis súlyt:)
2010. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hízni értelmetlen, neked izomtömeget kell növelni combra, menj le egy konditerembe, bicikli, súlyzók, stb..
2010. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem lehet meghatározni hova hízzál, mindenkinél más van beállítva, általában lányok fenékre combra először
2010. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A hízáshoz egyél sok tésztát és nassolj az étkezések között pl. kekszet, kelt tésztás sütiket egyél és sok kenyeret. Ülj a gép/tv előtt órákat. Ha van lift vagy mozgólépcső, csakis azzal menj. Nálam ez tuti bevált :) na de viccen kívül, a konditermi gépek legjobbak az izomépítésre, és ott profi tanácsot is kapsz. mondjuk nem hülyeség teljesen amit írtam mert az építéshez szénhidrát kell tényleg :)
2011. júl. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!