Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ez a napi étrend?

Milyen ez a napi étrend?

Figyelt kérdés

Nem diétázok, inkább csak vigyázok a súlyomra. Ez jó súlytartásra, vagy sok?

R: 2 szelet update 1 kenyér felvágottal, kígyóubival, 1 kefírrel.

T: 1 update1 puding

E: 1 normál adag: petrezselymes burgonya, szűszpecsenyével, 1 db szilvásgombóc cukor nélkül

U: 1 alma, 4 szelet extrudált kenyér

V: 2 db update1 puding


2010. márc. 28. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

röviden és tömören: fos.


Egy ilyen "étrend" nem alkalmas egy ember szervezetének ellátására!

2010. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik, bár én nem ennék ennyi update szart a helyedben... inkább valami természeteset kellene inkább helyette.
2010. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Méghogy puding :P

Amúgy ez az update is egy baromság. Pont az az érdeke a cégnek hogy ne fogyjanak le az emberek és vegyék továbbra is a rohadt update cuccaikat, szóval képzelheted mennyire jót tesz...

2010. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért mi benne a rossz???
2010. márc. 28. 16:36
 5/14 A kérdező kommentje:
És sok vagy kevés? :(((
2010. márc. 28. 16:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Például az a baj az update szarokkal, hogy nem sok természetes dolog van benne. Én eddig egyetlen egy update terméket ettem, néztem is nagyokat, hogy hát ez meg miből van..akkor vettem észre, hogy update..
2010. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet leírni h mi benne a rossz, mert az egész rossz. egy pozitívumot sem lehet mondani. Alapvetően kevés is de nem a mennyiséggel van a nagy baj (bár azzal is), hanem a minőséggel.


guglizd ki: body.builder.hu alapismeretek. az első oldalon ottvannak a normális kaják + még egy étrend is

2010. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egészségtelen. Amúgy meg mi a szarnak eszel 4 pudingot egy nap, meg szilvásgombócot, amiben jelezem, cukor, fehér liszt, zsemlemorzsa, krumpli van - tehát baromira hízlal, akkor is, ha nem cukroztad meg, bár az dicséretes, hogy csak 1 darabot ettél belőle.

A petrezselymes krumpli olajos, ráadásul krumpli - hízlal.


Mondd, minek eszed a norbis szarokat, ha nem olvastad a könyvét? Ha olvastad volna, tudnád, hogy sokkal több zöldséget és gyümölcsöt kéne enned, és a húst is zöldséggel. Ennyi kaja mellett csak éhen halni lehet, ráadásul ez is műanyag.


Már bocs, de szerinted miből van az a puding, ami nem hízlal?

2010. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Figyu, még senki nem tudott olyan étrendet ideírni amire legalább egy ember ne mondta volna azt hogy:ez fos. Neked se sikerült.
2010. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Súlytartásnál sem szabad enni egy gombócot? :(


Szerintem a pudingon kívül a többi étel megfelelő. Mint ahogy azt Bunny is leírta az alapismeretekben (www.bodybulider.hu), hogy a burgonya másodlagos szénhidrát. A kefír, kigyóuborka, alma egészséges.

2010. márc. 28. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!