Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnék fogyni 10 kg-ot...

Leszeretnék fogyni 10 kg-ot lány vagyok 165 cm és 60 kg! Valaki írna egy edzéstervet?

Figyelt kérdés

Ezzel csak az a "baj" hogy nem tudom hogy csinálom de én vagyok az egyik legjobb tesis az osztályból,szóval sok izom van rajtam de leszeretnék adni a hasamról,combomról és a fenekemről pár kilót valaki írna egy tökéletes edzéstervet ami neki már bevált?

A válaszokat előre is köszönöm!Ha valaki akar privátban is megírhatja! 😊



2016. jan. 30. 23:08
 1/4 Szabi.L ***** válasza:

Online nem lehet tökéletes, személyre szabott edzéstervet írni. Ahhoz sokkal több adatra lenne szükség rólad. Az interneten van rengeteg edzésterv, más sem tud jobbat mondani.


Azt még hozzáteszem, hogy elsődlegesen nem a mozgáson fog múlni a fogyás, hanem a helyes diétán.


Edzőterembe van lehetőséged lemenni? Vagy otthoni edzésről lenne szó?

2016. jan. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Letudok járni edzőterembe,csak az otthoni edzés jobb lenne.Amúgy röplabdázok és még annyi hogy milyen más infora lenne még szükség?
2016. jan. 31. 11:21
 3/4 Szabi.L ***** válasza:

kor, állóképesség, erő, genetikai adottságok stb...


Rengeteg tényező befolyásolja, hogy kinek milyen edzésterv kell.


Én azt javaslom, hogy röplabda mellé inkább egy normális étrendet állíts össze, és akkor biztos fogyni fogsz.


minta: [link]

2016. jan. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2016. jan. 31. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!