Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogamzásgátlótól nem tudok...

Fogamzásgátlótól nem tudok fogyni? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Már jó ideje próbálkozom... odafigyelek az étkezésemre, mostanában sokkal többet is mozgok, mint eddig (heti 3-4x 1,5 óra). Mégsem igazán fogyok. Lehet ez valamilyen összefüggésben szerintetek a gyógyszeremmel?

Mielőtt az orvosomat javasolnátok: el fogok hozzá menni, de péntek előtt nem leszek otthon, és addig is kíváncsi vagyok :)


2010. márc. 29. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha amiatt hízol akkor baj van a gyógyszerddel, mert bebizonyították, hogy magától a gyógyszertől nem hízol, hanem maga a tudat, hogy gyógyszer->stabil kapcsolat->boldoság. Szóval érted! :D De ha tényleg a gyógyszer miatt stagnálsz, azt csak a doki fogja megmondani biztosra.
2010. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tablettától nem lehet hízni, ez egy tévhit!Attól hízol h éhségérzetet okoz, és többet eszel mint előtte, lehet hnem is vagy éhes, de kívánod!Velem is ez van..
2010. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsánat, nem voltam egyértelmű. nem a gyógyszertől híztam meg (több műtétem volt, rövid időn belül, amik után egyáltalán nem sportolhattam, még sétálnom is alig szabadott). A gyógyszer a fogyásban gátol, legalábbis szerintem... de lehet, csak türelmetlen vagyok? Hízni nem híztam tőle.
2010. márc. 29. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Én több, mint 10 kg-mot híztam tőle. És egyszerűen nem megy le azóta. Max pár kiló. Köti a vizet, nem kicsit.


Én Belarát szedek.


Krisz

2010. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is nagyon meghíztam a gyógyszerszedés alatt. azóta abbahagytam és le is fogytam, majdhogynem akaratlanul:)
2010. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, pénteken megyek dokihoz, hátha ki tud találni valami okosat!
2010. márc. 31. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!