Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó, egészséges ez az étrend?

Jó, egészséges ez az étrend?

Figyelt kérdés

tudom h sok ien kérdés van,de ha nem bánjátok akkor még egy :).és köszi ha válaszoltok.


reggeli:teljes kiőrlésű kenyér sonnkával

tízórai : natúr joghurt málnával

ebéd :2db körte

uzsi: pulykamell nyers zöldséggel (no öntet)

vacsi: müzli tejjel


és amugy még egy-két kilót szeretnék leadni,175/62,20/L


2010. márc. 30. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó. Van benne minden: rost, fehérje, vitamin, jó szénhidrát.

175/62 pedig ideális testsúly, nem muszáj fogynod. :)

2010. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. márc. 30. 17:11
 3/8 anonim válasza:
Szerintem is jó, de tényleg nem kellene fogynod ×)
2010. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
neked is köszi :D
2010. márc. 30. 17:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne, csak hát vacsira müzli tejjel??? Este eszed a legtöbb szénhidrátot... főleg cukrot... A tejben több a kalória, mint bármelyik cukros üdítőben... zsíros is, cukros is. A müzli attól függ milyen, de alapból színtiszta szénhidrát, és a legtöbb cukros is. Vacsira is valami roston husi kéne zöldséggel. Ha minden áron akarod a müzlit tejjel, akkor reggelire... De én elhagynám úgy ahogy van.
2010. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nem jó!

Reggeli: nem ettél zöldséget. Kell.

Ebéd: állati kevés. Párolt zöldség vagy saláta csirkével.

Uzsonna: nem rossz, de ennek kéne a vacsorának lenni, mert a müzli vacsorára szar. Uzsonnára edd a gyümölcsöt.

2010. márc. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó, bár a müzlit én is reggelire enném inkább. Viszont az se jó, ha este főtt kaját eszel, tehát pl. a rostonsült csirkemellet hagyd meg ebédre. Én tegnap vacsira párolt zöldségkeveréket ettem, nagyon jól eltelített, egyáltalán nem jött rám az éhség vacsi után 1 órával.
2010. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ok,köszi :)

akkor a müzlit offolom.nehéz szívvel,de ha ennyien mondtátok akkor nyugodtan megválok tőle :)

igen,az ebédet-uzsit-vacsit sűrűn felcserélem mert hülyén vannnak óráim egyetemen és főtt kaja nem mindig fér bele :)

de azért köszi mindenkinek. :)

2010. ápr. 1. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!