Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnatok irni nekem egy...

Tudnatok irni nekem egy edzestervet es hozza egy dietat?

Figyelt kérdés
Mostanaban nem sikerul fogynom. Egyszer leadtam 20 kilot egy nyar alatt de azota a felet visszaszedtem es most szeretnek ujra lefogyni. 19 eves lany vagyok , 65 cm es 66 kg. Nekem kardio edzest javasoltak egyszer mert elegge magas a testzsirszazalekom. Viszont most eleg tanacstalan vagyok. Tudnatok nekem irni edzest es dietat amivel le tudok adni 20 kilot?
2016. febr. 15. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A kardió edzés jó. Pl csinálj olyat hogy bemelegítesz, sétálsz 1 percet aztán átváltasz kocogásra, ezt kb 3 percig, és innentől az ismételgeted hogy 30 másodperc sprint, 1.5 perc kocogás aztán megint sprint... Ezt összesen 15-30 percig csinálod és minimum heti 3-szor. A kajáról pedig annyi hogy fehérjebevitel minél inkább közelíse meg a 132g-ot szénhidrátbevitel pedig 130 és 200g között legyen. Zsír pedig egyértelműen minél kevesebb, ha 25g alatt tudos tartani a zsírt akkor tökéletes. A legtökéletesebb kaja ilyenkor csirke vagy hal + zöldségek. Azt hogy miből mennyit vettél be a kalóriabázis oldalon könnyedén kiszámolhatod. Sok sikert a fogyáshoz!
2016. febr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom!!
2016. febr. 21. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!