Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki aki ért hozzá, segítene...

Valaki aki ért hozzá, segítene egy edzéstervet írni nekem?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs pénzem személyi edzőt fogadni,az interneten talált programokban pedig nem bízok, kiindulva néhány hihetetlenül agyament diétából, ki tudja ki és miket pakol fel.. c: Ha lenne itt valaki, aki szán rám az idejéből, és segít összeállítani nekem egy edzéstervet (privátban elmondom pontosan mi a célom, miket eszek..) azt nagyon megköszönném, szeretném helyesen csinálni azt, amit elkezdtem.

u.i.: vegyétek figyelembe, hogy nagy súlyt kell leadjak, jelenleg 100 kg vagyok.


2015. jún. 9. 21:19
 1/7 anonim válasza:
Szia! :) Nekem írhatsz.
2015. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia! Nem szeretnélek elkeseríteni, de ezt így, sajnos, nem lehet. Bármennyire jól leírod magad, az soha nem tudja a személyes kontaktot helyettesíteni (egy személyi edző sem írhat edzéstervet, amíg nem ismeri a képességeid).

Nagy túlsúllyal elaő sorban azt tudod tenni, hogy csökkentes az egyszerű szénhidrátok mennyiségét és bevezetsz valamilyen aerob jellegű mozgást (séta, kocogás).

Nem szeretném elvenni a kedved meg ez már önmagában nagyon jó, hogy változtatni szeretnél, de szerintem az edzésterv ezeseben egy többedrangú dolog és önjelölt szaki által összeállított edzésterv többet árthat, mint használ.

Ne add fel, lassacskán válts életmódot, olvasgass a témában, feszegesd a korlátaid és bele fogsz rázódni :)

2015. jún. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már 2 hónapja járok edzőterembe, figyelek arra, hogy mit eszek, hidd el nem keserítesz el, nem adom fel c:. Csak annyi ellentétes véleményt olvasok arról, hogy hogyan is kéne helyesen futni,milyen gépeket kéne használni.. ebben szeretnék igazából segítséget kérni, csak a fő irányvonalakat megadni, onnan már tudni fogom :)
2015. jún. 10. 06:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is megpróbálhatok segíteni, ha gondolod, írj. :)
2015. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, ahová jársz edzőterembe, ott nem segítenek?

Ahová én járok, ott az első bérlettel ingyenesen jár egy alapos felmérés, egy edzésterv összeállítás és diéta javaslása.


Sajnos igaza van annak, aki azt írta, a személyes kontakt nem helyettesíthető. Mert pl. az, hogy milyen állapotban vannak az izületeid, izomzatod, azt látatlanban nem lehet megítélni.


Ami a nagy túlsúly esetében is kivitelezhető: jársz el úszni heti 3x egy órát, mellette gyalogolj heti 2x másfél órát.


Diéta: ne egyél pékárukat, tésztaféléket, csökkentsd a tejtermékeket.

Amit egyél: fehérje, zöldségek, gyümölcsök(kisebb mennyiségben).

Pl: reggelire főtt tojás sonkával, paradicsommal, uborkával és paprikával.

Tízórai: eper

Ebéd: grillezett csirkemellfilé párolt brokkolival és barna rizzsel

Uzsonna: egy alma

Vacsora: tonhalsaláta

2015. jún. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem diéta...
2015. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát :) . Nem, nálunk nincs ilyen, mindenki csinálja mit tud, vagy fogad egy edzőt. Azt hiszem az első válaszolóval meg fogom tudni oldani a problémámat, de nagyon szépen köszönöm a másik bátor jelentkezőnek is :)) mindenkinek adtam a zöld kezecskét
2015. jún. 10. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!