Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kell még vajon leadnom?

Mennyit kell még vajon leadnom?

Figyelt kérdés

158 cm vagyok, és jelenleg 51 kg. Tudom, hogy ez a súly ehhez a kilóhoz pont jónak tűnik. Azonban valahogy mégsincs rendben, a hasam még mindig eléggé kidomborodik - ilyen típus vagyok egyébként is - valamint még mindig nem mernék felvenni cicanadrágot, nem lenne katasztrofális, de még nem úgy nézne ki, ahogy én szeretném. Tornázom is callaneticset. Részben látom már az eredményt. Szerencsére viszonylag arányos az alkatom, nincs eleve nagy fenekem, vagy vastag combon, de nem tudom, hogy mit kéne még tennem ahhoz, hogy ne legyen egy jókora úszógumim, illetve hogy a combomnak is szép, viszonylag egyenes íve legyen.

Tényleg tudom, hogy az 51 kg már szinte kevésnek tűnik, én meg lennék ezzel elégedve, de ránézésre, még tényleg nincs rendben.

Nem vagyok anorexiás, reálisan látom magam. Eszem rendesen is.

Talán csak várnom kell, hiszen kb 3 kg-ot most fogytam le az elmúlt 2-3 hétben. Mennyi idő, amíg ennek megfelelőn karcsúsodik a test is? Tényleg látszik a különbség - kb. 1 ruhaméret - de ez még nem elég, még nem vagyok a célomnál. Van valakinek ehhez hasonló tapasztalata?


2010. márc. 30. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább tornával fogod tudni ledolgozni a hasad egy részét (sajnos nem értek hozzá, milyen gyakorlatokkal, edzőt kell megkérdezni, szerintem felüléssel nem fog menni).

Viszont ha ilyen típus vagy, sose lesz teljesen lapos hasad. Nekem se. Amikor kifejezetten vézna voltam (tini koromban), 168/51-53, akkor se volt lapos a hasam. Legjobb, ha az ember elfogadja, hogy olyan, amilyen.

2010. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi:) nem akarok teljesen lapos és gebe lenni, csak viszonylag:)

próbálok tornázni továbbra is...

2010. márc. 31. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!