Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eddig rengeteget fogytam, de...

Eddig rengeteget fogytam, de még 95 kilósan is hasam van.185 cm-hez mennyire kellene fogynom, hogy vékony testalkatom legyen?

Figyelt kérdés

Valószínűleg a bőröm fog lógni, de még rendesen van mindig hasam, tehát nem lógó bőr. Néztem képeket ahol a jelenlegi paramétereimhez hasonló férfiaknak lapos hasuk van, maximum egy kis pocak.


Elméletileg az ideális súlyom 77-85 kg között van, ergo 10-15 kg plusz van még rajtam, ha ezt leadom akkor már vékony leszek?



2016. febr. 16. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem tudja megmondani, majd meglátod. Nem tudhatjuk, mennyi az izmod, hova hízol, ésatöbbi.

A páromnak 176 centihez 66 kilóval is úszógumija van, s azért már izmosabb, mint fiatalon volt, amikor 56 kilóra fogyott a vékonysághoz... Csak mert egyesek szerint neki sokkal többnek kellene lennie, rém rosszul néz ki súlyosabban, mivel az elsőp kilók csak hasra mennek neki. Több izmot pedig nem akar.

Egyesek pedig az ő magasságához 85 kilóval is szálkásak, ugyanolyan testalkattal.

2016. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanennyi kiló és 183 centi vagyok, nekem is nagy a hasam. Alapból vékony az alkatom, ha csak a karomat, kezemet, sőt, hátamat látná valaki, meg nem mondaná, hogy túlsúlyos vagyok. Szinte minden extra zsír a hasamra megy. Lehet, hogy neked is ilyen alkatod van. 85 kilósan szerintem nagyjából a hasad is eltűnne, nekem legalábbis nem volt.
2016. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ehhez a magassághoz a "vékonynak mondott" skinny fiúcskák, akiket ezrével látsz az utcán, úgy 70 kilósak. De olyannak nem kell lenned.


Ha azt szeretnéd, hogy szobahőmérsékleten viselt ruhában abszolút jól mutass, és még csak ne is feltételezze senki, hogy felesleg lenne rajtad, vagy volt valaha, akkor az a 85 kiló. Persze így sem fog elfújni a szél, és a strandon még mindig látszana némi pocika, ülve egy-két hurkácska, de pont annyi, ami teljesen emberi és szimpatikus látvány. Szerintem ezt célozd meg, de ez alá nem kell menni. Vékonynak lenni sem jó dolog, férfiakat sokkal inkább ez szokta zavarni.


(Ha 85 felett szeretnél hasonló emberformát, ahhoz deltás hát kell, tehát 100 szélesfogású húzódzkodással kezdődik a nap. Az is egy megoldás. Nyárra vagy inkább jövő nyárra...)

2016. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dreeamworks válasza:
ja sz tem is olyan 85 kg. inkább egyél sokszor keveset főleg ha a gyomrod is ki van tágulva . fuss fuss fuss sokat . csodákra képes
2016. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nincs idealis suly! Idealis testzsir szazalek van! Keress ra a google keresoben! Egy 180 cm es 110kg val is lehet vekonyan sportos ha sok izom vsn rajta es lehet kover valaki 180cm 90kg val is! Az izom nehezebb a hajnal! ;)
2016. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
180/110-zel senkin sem vékonyan sportos... Inkább kokszos szálkás vagy vastag, de izmos...
2016. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
En megneznem azt az embert aki 185/85 kg-mal jol nez ki. Szerintem ha tenyleg nem akarsz pocakot, akkor 75-re le kell menni. Akkor lrgalabb se kinos hurkak, se nehez mozgas, se uszogumi, nincs miert szegyelld az alakodat, csak elvezed a zsirmentes eletet! De ehhez le kell meg adnod a hájadbol 20 kg-ot, ami igen komoly munka, de sok sikert!
2016. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!