Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalóriát kell ennem...

Mennyi kalóriát kell ennem egy nap, ha szeretnék lefogyni?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok 160 centi 63 kiló. egy nap fél vagy 1 órát szoktam sportolni

2016. febr. 17. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Minimum 1500 kcal.
2016. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szabi.L ***** válasza:
Tapasztald ki, ezt senki nem tudja előre. Kb heti fél-1 kiló menjen le, és ott tartsd a kalóriaszintet.
2016. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 1500-1600-zal kezdeném, aztán meglátom. Ezt csak kitapasztalni lehet, illetve eldönteni, hogy adott esetben gyorsabban fogysz és éhezel vagy lassan, de jól érzed magad és jóllaksz. Persze van, aki nem éhes koplaláskor is, de nekem 1600 is iszonyat kevés sokszor. De mozgás mellett az nekem még bőven jó érték, hasonló számokkal, mint ami neked van.
2016. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is fontos, hogy az 1500 kalória, amit javasoltak, miből tevődik össze, ezt is vedd figyelembe a tapasztalásnál. Nekem pld. a több zsír és kevesebb szénhidrátarány jobban bejön, mert nem vagyok annyira éhes, és "könnyebben" is fogyok.
2016. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!