Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így leadhatom azt...

Szerintetek így leadhatom azt a néhány kg pluszt? Hogy szabadultatok meg tőle?

Figyelt kérdés
57 kg vagyok 168 cm-hez. 53 szeretnék lenni. A gond csak az hogy itthon lakom. Nem főzhetek csak magamra mivel se pénzem erre és a családnak sem lenne jó a szüleimet pedig nem kérhetem meg hogy nekem külön főzzenek vagy maguknak ne csinálják meg. Arra gondoltam, hogy kevesebbet eszem (így sem eszem sokat, nem azért írtam). Nem eszem degeszre magam, kerülöm a csokikat és az édességeket. Mellette pedig esténként tornázom valamennyit. Futni is szerettem volna de az utcában sok idős lakik és pletykaforrás lettem így kihagyom. Nem ülök egész nap, többnyire gyalog vagy biciklivel járok. Legalább 1 órát sétálok naponta és 30 percet biciklizem. Tudom hogy kevés de ez van:( Szerintetek így összejöhet a dolog? olyan esélytelennek tűnik. Főleg hogy eddig se ettem rengeteget és naponta 2 tábla csokit stb. Esetleg valaki fogyott már hasonló körülmények között? Hogyan?
2012. máj. 1. 13:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy így is én vagyok a legkisebb súlyú a családban. Ha most bejelentem hogy fogyózom kiröhögnek:S De olyan jó lenne leadni azt a pár kilót valahogy.. :)
2012. máj. 1. 13:10
 2/7 Smartguy86 ***** válasza:

1. Mit érdekel, hogy pletykálnak rólad? Most akkor zavar, hogy mások milyennek látnak, vagy nem zavar?


2. Minek akarsz te 53 kiló lenni? Elárulok egy titkot: te csak úgy fogsz lefogyni 53 kilóra, ha lepusztulnak az izmaid. Már így is soványkás vagy. Neked most sportolni kell és rendesen étkezni. Ez az arra gondoltam, hogy kevesebbet eszem, ez jó ötlet, ha az a célod, hogy később egy beteges, mozgásszervi panaszos, nyeszlett, álmatag ember akarsz lenni.


Olvass:

[link]

2012. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Smartguy86 ***** válasza:
Azért trágya az alakod, mert eddig is úgy próbáltál fogyni, hogy minden áron kevesebbet mutasson a mérleg. Pedig nem a mérleg a fontos, hanem hogy hogy nézel ki. Az izmaidat kell fejlesztened, nem pedig megpróbálni minél kisebb testsúlyt elérni. Az izmok adják a tested formáját, ha lepusztítod őket ilyen koplalással, akkor csak szarabbul fogsz kinézni, mint most...
2012. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem trágya az alakom és nem is úgy próbáltam fogyni hogy éheztettem magam. Egyszerűen van rajtam láthatóan 4 kg plusz. Nem az alakom miatt csúfoltak, nem is szégyellem ezt csak mifelénk ilyen mindenbe beleszólok nénikék és bácsikák laknak és a város túlvégéből hallottam vissza hogy futni járok és tuti anorexiás leszek vagy vagyok. Ezért nem járok futni.
2012. máj. 1. 13:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy 23 éves lány vagyok.
2012. máj. 1. 13:19
 6/7 Smartguy86 ***** válasza:

Miért? Csak az futhat, aki fogyni akar? A futás egy nagyon jó edzés, az egész tested megmozgatja, és fejleszti a keringést is - a nénikék meg bácsikák a 600 féle vérnyomásgyógyszerükkel meg bogyóikkal csak ne pletykáljanak azon, aki egészséges akar maradni!


Ne érdekeljen, hogy ki mit szól, te el akarsz érni egy célt és ez a fontos. A felesleget azért látod magadon, mert nincs formája a testednek. Az izmaid fejlesztésével egy időben a zsír is csökkenni fog, plusz lemegy a víz is, amit a tested raktároz.

2012. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pont jó a súlyod. Minek neked fogyni?
2012. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!