Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó étrend fogyáshoz?

Timido kérdése:

Ez jó étrend fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Reggelire meg vacsira csak gyümölcs, ebédre pedig normálisan eszek főtt kaját.

Meg persze sokat iszok.


2010. márc. 31. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon jó. Vacsira én inkább zöldségeket ennék, valamint salátaféléket. Reggelire érdemes lenne natúr joghurtot (mert kétlem, hogy az ebéded bővelkedne fehérjében) enni a gyümölcs mellé és én ekkor ennék teljes kiőrlésű terméket, abonettet vagy valami hasonlót. Mennyit szeretnél leadni? Ez sem elhanyagolható tényező.
2010. márc. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6 kg - ot szeretnék leadni
2010. márc. 31. 18:53
 3/6 anonim válasza:

Egyszerű ha leakarsz fogyni ne egyél édességet, ne igyál cukros üdítőket csak ásványvizet. meg hagyagold a kenyeret, tésztákat egyél sok gyümölcsöt meg zöldséget főt t ételeket. Meg tornásszál mennyél futni vagy valami.

Nem bumnkózásból írtam az egészet.

2010. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Az nem olyan durva, mindenféleképp egyél többet, változatosabban. Ha kerülöd a cukrot, lisztet, szóval az édességet, kenyeret, péksütiket akkor lazán leadod. Próbálj meg sok vizet inni valamint esténként inkább zöldségekkel jóllakni. Gondolom azért majd mozogni is szeretnél, az is nagyon sokat számít! :)Még annyi, hogy oké, ebédre egyél főtt kaját, de azt írtad hogy normálisan? Ezt az adagra értetted? Mert ha mondjuk spagetti, pizza vagy lasagne a kaja akkor lehet nem a legjobb ötlet ezekkel jóllakni, hiába eszel keveset reggelire és vacsira. De gondolom ezt te is tudod. Sok sikert!
2010. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Neem nem az adagra értettem a normális ebédet, hanem hogy ami éppen a menü.

Tegnap például krumplifőzelék volt fasírttal, ma meg hal és rizsa. :) ja és pirított leves. Tehát eszek ebédet normálisan, de általában olyan 600-700 kalória alatt. Iszok napi rendszerességgel tejet, meg vizet is, meg gyümölcsöket.

Meg minden második nap igyekszem tornázni minimum 30 percet. :)

Mit gondoltok erről?

amugy 17 éves vagyok, és lány

2010. ápr. 2. 22:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Reggelire:

- 1 szelet teljes kiőrlésű kenyér,

- rajta halkonzerv saját levében, vagy főtt tojás, vagy vékony szelet sonka.

- Mellé paprika, v. paradicsom, v. retek, v. újhagyma


Tízórai: 1 alma


Ebéd: Főzelék, pl kelkáposzta, zöldbab, vagy párolt zöldség csirkehússal bőr nélkül.


Uszonna: ha édesszájú vagy, müzliszelet, vagy gyümölcs joghurt, ha nem, akkor natúr joghurt és abonett. 1 pohár tej vagy szójatej.


Vacsora: hal, kevés barnarizzsel és zöldségekkel, vagy hússzelet salátával, vagy natúr joghurt zabkorpával.


A mennyiségeket úgy lődd be, hogy ha 3-5 kg-ot szeretnél leadni, akkor 1300 kcal körül legyen egy nap, ha jóval többet, mondjuk 10-20 vagy több kilót, akkor 1600 kcal körül legyen. Kalória táblázat van a neten elég sok, keress rá.


Emellett minden nap igyál meg két nagy kancsó vizet. Minden héten egyszer kényeztetheted magad valami édességgel, mondjuk egy jégkrém, vagy egy kis süti. Ha inkább a pizza a végzeted, akkor fél pizzával.


És még egy dolog: minden héten 1-2 alkalommal akár csak 10 perc torna, kis súlyzózás vagy comberősítés (pl Rubint Réka 5 perces), és minden héten 1-2 alkalommal 15-30 perc futás vagy gyaloglás, attól függ, mit bírsz ki.


Ez a jó étrend a fogyáshoz.

2010. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!