Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? A BMI szerint...

Miért van ez? A BMI szerint már karcsúnak kéne lennem és mégis:

Figyelt kérdés
168 cm és 50 kg vagyok ugyan én nem hiszek benne de a BMI is sovány katgóriába tett.Mégis a hasam,fenekem,combom meg icipicit a csípőmön van felesleg.Mit kéne tennem?fogyjak tovább és majdcsak eltűnik vagy nem tudom kérlek írjátok le véleményeteket ,mert ez nekem furi..
2010. márc. 31. 23:18
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
hozzáteszem a fenekemen sztem nem kevés van
2010. márc. 31. 23:24
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
Nem hallottál még testzsírszázalékról? Hát az a magas neked. Ez van. Nem koplalni kellett volna, hanem mozogni is és helyesen táplálkozni.
2010. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
nem koplaltam hanem napi 5x ettem minőségit plusz futottam,bicikliztem..a testzsírszázalékom meg 17% ..ez kb 130-al kevesebb mint a te parasztságod végösszege...
2010. márc. 31. 23:40
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Jó bunkó vagy. Mégis mire kellett volna gondolnom ha a súlyod is kevés meg a BMI-od is? Ha ennyire meg vagy elégedve a 17%-kal akkor meg miért nem vagy megelégedve a seg.geddel? Lényeg a lényeg, az izom nehezebb mint a zsír.
2010. márc. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ha ilyen egyszerű lett volna ,hogy koplalok és az izmom tűnt volna el akkor megértem de mivel erről szó se volt és tény ,hogy kérdésembe nem írtam bele de viszont a bunkó itt esetleg te voltál.A testzsírszázalékommal meg kimondta ,hogy megvagyok elégedve?mivel ebben a témában nem vagyok otthon ezért ezt hanyagolom de az összegét tudom.Lehet ,hogy manapság az a megszokott ,hogy anorexia és ebből indultál ki..ez ennél most komplikáltabb kérdés volt.köszöntem
2010. márc. 31. 23:50
 6/21 A kérdező kommentje:
ja és s.egged esetleg neked van :)amilyen az adjon isten olyan lesz a fogadj isten..jegyezd meg
2010. márc. 31. 23:51
 7/21 anonim ***** válasza:
40%

kérdező adja:D

130al kevesebb mnit a parasztságod:D:D:D

tudsz oltani:D

2010. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%

Van barátod drága?

Egy ilyen talpraesett lányt elfogadnék;):P

2010. ápr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem értem mért kell nekiesni a kérdezőnek, amikor teljesen normálisan kérdezett, sosem fogom ezt megérteni.


GI diétát ismered? az nagyon jó ilyesmire, meg a savtalanító, lúgosító is. Plusz fürdéskor átmasszírozni a kényes területet esetleg? Nem tudom mennyi időd van, és mire gondoltál, nekem ezek jutottak eszembe- én most ezekkel kezelem magam:) rajtam szülés után maradt egy kicsike, de engem zavar:)

2010. ápr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy bármi baj is lenne veled. Tornázz a kínosabb részekre. De már ne fogyókúrázz, étkezz továbbra is egészségesen.
2010. ápr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!