Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit igyak reggel ami beinditja...

Mit igyak reggel ami beinditja a reggeli szugsegleteimet?

Figyelt kérdés

Eddig kavet vagy zoldteat ittam es bevalt... ahogy megittam fel orara ra mar kelett is menjek a wc-re.

De a fogaim elszinezodtek... kave es tea miatt...

Ugyhogy fogfeherites utan nem szeretnek tobbet ezekbol inni.

Mi az ami meg segithet?

Vagy van valami gyogyszer amit pl beveszek este es reggelre megkonnyiti ezt a dolgot?


2016. febr. 29. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem ettől színeződött el a fogad.

Reggeli egy kávétól vagy teától nem lesz ilyen. Ahhoz nagy mennyiségeket kell meginni.

A fog egyébként is színeződik. Szóval ha nem ittál volna, akkor is elszíneződött volna.

Ne szedjél semmilyen gyógyszert.

Mozogj sokat, az jót tesz a bélműködésnek.

2016. febr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék gyógyszerekre hagyatkozni. Rostdús táplálkozás, és sok folyadék.
2016. febr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
este egy joghurt, amibe teszel zabkorpát, búcsírát
2016. febr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
búzacsírát
2016. febr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A "szükséglet" szónak nézz utána a szótárban.
2016. febr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi a gondod s miért kellene reggel wc-re menni. Most gond van vele, vagy csak a fejedbe vetted, hogy reggel kell? Nem mindegy.

Nekem a napi sok kávé és tea sem színezte el a fogam, igaz, sosem voltak hófehérek.

2016. febr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utifűmaghéj nagyon jó. Egy két kanállal kell elkeverni egy kis vízbe , lenyomni, jobb mint a kávé.
2017. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy reggeli szükséglet... én pl mindig este...
2017. febr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Több év gyk-zás után már azt hittem, én vagyok helikopter... Nekem reggel sosem kell, maximum néha, ha kávézom (bár reggel ritkán kávézom), de az nem tűnik természetesnek. A délutáni néhány miért nem jó? Nekem teljesen logikus, hogy evés után indulnak be a dolgok. Akárhogyan is, a testem jól működik, elintézi, hogy rendben menjen minden, én pedig rábízom, nem várom el, hogy mások fura szabályait kövesse.
2017. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Termeszetesen ertem en azt,hogy nem kimondondottan "reggeli kel legyen a dolog" ... de en jobb szeretem reggel le tudni, hogy meloba nyugodt es kitisztult legyek :))

Nem szeretem mashol el vegezni a bajomat ... csak az "othoni kis tronomon" :))

2017. febr. 25. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!