Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen volt a mai fogyis...

Milyen volt a mai fogyis étrendem? 170cm/56 kg

Figyelt kérdés

Reggeli:teljes kiörlésű műzli tejjel

Ebéd:saláta 2 vékony szelet csirke mell sonkával

Az elöbb(vacsi):2 szelet rozskenyér sonkával és paradicsommal


És ma futottam 4 kmert:)


Bunkó válaszokat nem kérek!


2010. ápr. 1. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ideális testsúly alatt vagy, hova a fogyi?? Na mind1 a kérdésre a válasz, hogy elég kevés, ez mellet hogy birsz még sportolni is? Még legalább gyümölcsöt beiktathatnál.
2010. ápr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én nem bunkózásból írom, de hova akarsz fogyni? én 167/51 vagyok, és hízni szeretnék 5-6 kilót! szerintem kérdezz meg valakit arról, hogy ő is kövérnek lát e téged, vagy menj pszichológushoz, vagy valami, de nem hiszem, hogy neked fogynod kéne! :S
2010. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem védeni szeretném a kérdés kiíróját, de valóban létezik olyan, hogy az ember teljesen vékonynak néz ki, a testzsír %-a pedig nagyon magas.

Ha pedig futsz is, akkor ez a zsír fog átalakulni izommá!


Az étrenddel kapcsolatban szerintem jó dolgokat eszel, és mivel egy napi menüt írtál le gondolom változatosabban és többféle mindent eszel!

2010. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor a futás nem jó?
2010. ápr. 1. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
dehogynem jó.
2010. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!