Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Quest Bár fehérjeszelet...

Mérii kérdése:

A Quest Bár fehérjeszelet csomagolásának az elejére az van írva, hogy 3/4 g szénhidrát van benne, a hátulján pedig az, hogy 23/24. Ez miért van így és melyik az igazság? Vagy hogy értelmezzem? (Lehet csak én vagyok ennyire buta, elnézést)

Figyelt kérdés
Csak hozzá értők válaszát kérném

2016. márc. 3. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy buta, én sem tudom pedig nem tegnap kezdtem edzeni :D


Maradjunk a tényeknél. 20g tejsavó izolátumot tartalmaz és 2-5g CH-t ami feltud szívódni ez kevés. A lényeg hogy az édesítőszereknek és a minimális cukornak köszönhetően nem nyomja fel a vércukorszinted tehát alacsony glikémiás indexű. Ez jó. A fehérje pedig segít megtartani az izmokat, fogyókúrázónak edzés mellett életbevágóan fontos a napi magas fehérjebevitel.


OFF


Megjegyzem csillagászati ára van. Olyan mintha 80 ezerért vennél 2kg tejsavó izolátumot. Amúgy 13 ezerért kapsz 2kg tejsavó izolátumot ami 100 db ilyen fehérjeszeletnek felel meg.

2016. márc. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3-4g ami felszívódó szénhidrát belőle, a többi 18-20 pedig rost, ezt is meg kell adni a szénhidrát tartalomnál, viszont ez ugye nem szívódik fel, ezért kalóriát nem tartalmaz.
2016. márc. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, most már értem! :)
2016. márc. 4. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!