Ma sokat ettem?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2 szelet rozskenyér

4 szelet csirkemellsonka


Tízórai: 1 alma


Ebéd: egy tányér zellerkrémleves 3 evőkanál zsemlekockával

egy nagy tányér sima tejbegríz


Uzsonna: egy alma


Vacsora: 130 g vegyes saláta

2 tojásból rántotta


Fogyózni próbálok, csak hétvégén mindig a családdal ebédelek csupa fehérjementes-szénhidrátos dolgokat (ahogy ők esznek) és ma szerintem sok volt mert tele vagyok. El ne felejtsem, 60 perces táncos dvd-re mozogtam, délelőtt meg porszívóztam. Igaz hogy sok volt a ch, a fehérje meg kevés?

13l



2016. febr. 27. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A fehérje kevés, a ch nem feltétlenül sok, valamiből energia is kell.

Nekem kicsit sem tűnik soknak a fenti, de így ránézésre meg nem mondom, hány kcal lehet, hisz a szelet és a tányér nem egzakt mennyiség, de még a 2 tojás sem (40-70 grammos tojásokat eszem, nem mindegy, melyik, s mennyi zsíron készült).

A zöldség az én szempontomból extrém kevés, de legalább nyers volt.


Fehérje viszont tényleg sokkal több kellene.

2016. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kevés a fehérje, hiszen volt benne sonka, tej, tojás. Inkább a tejbegríz összeegyeztethetetlen a fogyási vággyal, a gríz és cukor csak energiaforrás egyéb tápérték nélkül.
2016. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De, kevés a fehérje, a tejben kevés van, 4 kis vékony izében is, 2 tojás pedig szintén nem sok. Fél kiló hús vagy tojás már OK, sőt ha a kérdező nem aktív és nem magas, akkor kevesebb is, de a fenti nem.
2016. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
173 cm 70 kg vagyok.
2016. febr. 28. 06:23
 5/5 SteveSolar válasza:
Egyél má rendesen.... a fogyó felesleges...
2016. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!