Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit esztek a körözöthöz ha...

Mit esztek a körözöthöz ha kenyeret nem lehet?

Figyelt kérdés
én ropogosra sütöm a pizzalapot és ugy, de amugy mivel lehet enni??? ti simán eszitek ugye?
2010. ápr. 1. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Barnakenyér?
2010. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én zöldpaprikába töltöm, nagyon finom!
2010. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ÉN alapból nem eszek hozzá kenyeret ha lehet ha nem.

én is ált. paprikába töltöm, vagy csak úgy magában:):)

2010. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én régebben vékony pirítóssal ettem, de mostanában csak úgy magában, illetve szeletelt paradicsommal.
2010. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha kenyeret nem lehet, akkor pizzalapot miért lehet? Az is csupa liszt.

Én virslit szoktam belemártogatni.

2010. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

érdekes kérdés :D

Kenyeret nem ehetsz hozzá de pizza lapot igen?Tudtommal az se egészségesebb mint a kenyér ja és amúgy van barna kenyér ami sokkal egészségesebb mint a fehér vagy a félbarna de ha nem akarsz kenyeret akkor töltsd bele valami zöldség félébe mint ahogy az előttem hozzászólók leírták :)

2010. ápr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pizzalap egyfajta kenyértészta szóval inkább hagyd ki.

Eheted magában is, betöltheted paprikába, kivájt kigyó udiba, paradicsomba, rákenheted saláta szeletekre és feltekered, úgyígy zsenge cukkinire, főtt tojásba is mehet, sonkaszeletre, esetleg abonetre, kétszersültre.

2010. ápr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a pizza kenyértészta, te :))))))



zöldpaprikát, korpvit kekszet, puffasztott szeleteket, extrudált kenyeret tudnék javasolni. de ezek ugyanúgy lisztből készülnek...

én egyébként ilyen kenyérpótlékokat sosem eszem, hanem teljes kiőrlésű kenyeret vásárolok vagy sütök, mikor milyen kedvem van.

2010. ápr. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszzi minenkinek:)
2010. ápr. 2. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!