Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogok fogyni ha nem állom...

Nem fogok fogyni ha nem állom meg hogy egyek este 6 után?

Figyelt kérdés
Azt mondják reggelre kéne többet enni, és vacsorára meg csak nagyon keveset, este hat után már semennyit. De én reggel még nem vagyok éhes, ebédre szoktam rendesen enni, ami kitart egész délután, de estére annyira éhes leszek, hogy nem bírom ki, muszáj ennem valamit. Aludni se tudok korgó hassal. És tök mindegy hogy vacsozok-e este hak körül vagy nem, este 10-re már majd megpusztulok az éhségtől. Mit tegyek hogy kibírjam kaja nélkül?
2016. márc. 6. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mozgás nélkül fogytam 10kg-t kb, igaz nyáron. Reggelire nem ettem semmit, ebédre valami keveset, és inkább vacsorára a legtöbb kalóriát. Igaz hogy ez a fogyás utána beáll, és kell mozogni, illetve valószínűleg minimális izom is ment le, de nem sok. Szerintem mindegy mikor eszik az ember, az összes elfogyasztott mennyiséget kell csak nézni.
2016. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Semmi jelentősége, hogy eszel-e vacsorát. Az számít, hogy a nap folyamán mit és mennyit eszel. Ha kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit elhasználsz, akkor fogysz. Ha éhes vagy, egyél. Az éhség nem azért van, hogy kiszúrjon veled, hanem egy jelzés, amit figyelembe kell venni.
2016. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szabi.L ***** válasza:

Baromság. 3 óránként célszerű enni, lefekvés előtt pedig csak fehérjét, esetleg valamilyen zöldségkörettel.


Kaja nélkül senki sem bírja ki, mindenki éhes lesz.


Ezt nézd át, hasznos lehet: [link]

2016. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
En 9 kor be vereo egy doboz turot neha egy rantottat vagy egy kis medve sajtot ami van
2016. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

A kalóriadeficit számít s persze, hogy mit eszel. Hogy hányszor és mikor, az nem. Mindig eszem 6 után és szinte sosem eszem délelőtt, én nem is tudnék máshogy fogyni, csak szenvedve, nekem így jó. Ezzel nem is vagyok egyedül...


Egyél többet este s főleg később.

2016. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!