Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól csinálom ezeket? Elérhetek...

Jól csinálom ezeket? Elérhetek valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztoook!:) 16 éves vagyok 163 cm és 66kg :( Most ugye március eleje van de szeretnék legalább áprilisra lefogyni 55kg-re és hogy jó alakom legyen! :) 6 után nem eszem és este 8kor heti 3x lemegyek futni fél órát de előtte csinálok 50 felülést!:) Nem eszek csokit és gyümölcsökből leginkább a mandarint eszem meg!:) Innivalók közül ásványvizet vagy sima csapvizet iszok vagy néha teát!:) Nagyon zsíros ételeket nem is szeretem szóval azt nem is eszek. Menni fog ez a két hónap alatt a 10kg? mit gondoltok? Emellett ugye heti 5x van tesink. Mire számítsak? Mit ajánlotok?
2016. márc. 7. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan semmit nem tudunk arról, hogy mit eszel (csak a mandarint). S persze a mennyiség is igencsak számít. A tesi intenzitása is totál kérdéses, ha a sajátjainkból indulok ki, nem sokat számít.

A 6 után nem evés sem jelent semmit (nekem csak annyit jelentene, hogy éhezem éjjel és nem tudok aludni, ami nem tesz jót fogyáskor sem, de természetesen ez emberfüggő, sőt ha csak 5:30 és 6 között ennék, én se lennék éhes éjjel 2-kor, de 5-kor pl. nagyon).


Kalóriadeficit kérdése, mennyi fog menni, arról pedig mit sem lehet tudni a fentiek alapján.


Inkább hasprést végezz, ne felülést, de szerintem jobb lenne másra is edzeni, nemcsak hasra.

2016. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nem fog menni a 10 kg de egy 5-7 kg lazan ezzel a modszerrel nemi izmot is felszedhetsz bar en utalom a tesit hatraltat ennek elereseben nem jo az semmire

2016. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kaloriadeficit kell,azt ki kell szamolnod

-10 kg max koplalassal lehet elerni 2 honap alatt ,ami nem egesseges mert ugyis vissza szeded,es sajna mindenkivel ez a baj hogy FOGYOKURA az csak addig tart amig el nem ered a celod,utan vissza tersz a regi kajakhoz,es vissza hizol ,ennyit er a FOGYOKURA szó

2016. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csak koplalással lehet elérni ennyit, de ilyen kis feleslegnél ez már csak úgy reális, ha sokkal többet mozog az ember, ez a mozgásmennyiség igazán nem sok (ami nem nagy gond, ez is valami, de akkor elégedjünk meg a jóval lassabb fogyással).
2016. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!