Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elérhetek fogyást ezzel a...

Elérhetek fogyást ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés

180 cm vagyok,90 kiló,és szeretnék megszabadulni súlyfeleslegemtől.

Azt olvastam a neten,hogy a legjobb fogyáshoz ezt kell csinálni: 3 perc ugrálókötél,3 perc laza futás.Ebből 4 darabot,hogy nagyjából 20-25 percig tartson az edzés.Tegnap már megcsináltam egyszer,és ma is készülök.Ezzel lehet súlyt veszteni ? Ha nem,mit tudtok ajánlani? (Városon élek,csak bent a házban tudok tornázni,de nagyon elhivatott vagyok,mivel gyomorbetegségem volt,és a gyógyszerek miatt híztam meg,le kell hogy adjam.) Ha ezzel nem fog menni,mit ajánlotok ? Előre is köszönöm!



2016. febr. 23. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit kell, az étkezés számít jobban.


Van jobb fogyást segítő mozgás, a legtöbbet égető, legkeményebb és leghosszabb edzésekkel :D Ha 4 órát hegyi biciklizel, tuti jobban fogysz, mint a kis laza futással :D De pl. a HIIT is jónak tűnik. Ezekhez csak véletlenül értek hangyányit, engem nem érdekel, azt mozgom, amit szeretek.

De akkor is az étrend a döntő.

2016. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%-ban a kajàn múlik a dolog.
2016. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!