Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek le fogok tudni...

Szerintetek le fogok tudni fogyni 1 hónap alatt koplalással?

Figyelt kérdés
Naszóval..Én 15 éves vagyok és nyolcadikos. kb egy hónap múlva lesz a ballagási fotózásom amire le szeretnék fogyni. Most nemtudom pontosan de olyan 170 cm 63 kg vagyok és egyébként lány..több mint 10 kilót szeretnék fogyni ez alatt az egy hónap alatt. Testvérem úgy fogyott le csontsoványra régebben hogy 3 napig semmit de tényleg semmit nem evett.. Az óta vékony és megtartotta a súlyát..Szerintetek ezzel a módszerrel én is le tudok fogyni? Tudom hogy most jönni fognak azok a válaszok hogy eddzél fussál ússzál kondizzál...De előre mondom hogy 1. Én nem olyan környéken lakok ahol lehetne futni úgy rendesen 2. Nincs edzőterem a környéken és ha lenne is akkor se tudnék ennyi évesen elmenni oda 3. Az itthoni tornával már próbálkoztam de nekem nem segít ez a 10-20 felülés naponta stb...erőm sincs időm sincs és kitartásom se...Tehát csak a koplalás maradt..Szerintetek?

2016. márc. 10. 21:14
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szóóóval akkor minek is kértél tanácsot, ha ilyen önfejűen állsz a dolgokhoz? Lefogadom, hogy nem is fogytál, csak "naazértisaztmondom,haddgondolják,hogymilyenistencsászárvagyokxdddd"

Persze ha valóban fogytál, miközben halálra éheztetted magad, és elmondásod szerint egy szendvicstől is hajlamos vagy elhízni, akkor nem sokáig marad meg ez a súly.

2016. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Wow az egy nap alatt 6 kg. Aruld el hogy csinalod?
2016. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát utolsó kommentelő nagyon el vagy tévedve:D és egyébkent mindenkinek megvan a maga stílusa..nekem az xddddd-zes jutott bocs..de akkor mostmar nem xd zek mert a végén még feljelent valaki. De amúgy haggyatokmár miez a nagy nekemállás így hirtelen? Gondoltam hogy soklesz az ilyen "hülye vagy ásd el magad" kommentből de azért van egy határ:D Szerintetek hány ezren koplalnak rajtam kívül? Jó lehet hogy nem egészséges egy dolog de az én életem nem? Megengeditek hogy azt kezdjek ele amit akarok? Kösz.
2016. márc. 27. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!