Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogyan fogytatok le?...

Ti hogyan fogytatok le? Tapasztalatokra, történetekre lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy életmódot váltok, és le szeretnék fogyni. Motiválódni szeretnék a Ti történeteitekből. Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan kezdtétek, tudtátok-e tartani, mennyi idő alatt mennyit fogytatok, hogyan éltétek meg ezt az egészet. Aki szeretné elmesélni, az írhatna privát üzenetet és beszélgethetnénk róla. :)

2016. márc. 13. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

60 g zabpehely vizbe nem tejbe 

Fott csirkemell 125g 80 g rizs 150g brokkoli 

Fott csirkemell 125g 130 g rizs 150g brokkoli 

Fott csirkemell 125g 130 g rizs 150g brokkoli 

Fott csirkemell 125g 80 g rizs 150g brokkoli 

Turo zsirszegeny 250g 

Ezzel az etrenddel meg edzessel az adagokat lehet kicsit csokkentened kell majd

2016. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Okádás, -25 kg, négy hónap alatt. Nem ajánlom! :(
2016. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűen elkezdtem odafigyelni rá, hogy mit és mennyit eszem. Használtam a kaloriabazis.hu-t, ahol már maga a megevett ételek rögzítése is sokat segített, mert tudatosult bennem, hogy mivel és mennyi felesleges luxuskalóriát viszek be.

Tudom, hogy sokan nem értenek egyet, de nekem bevált: ha a napi kalóriakeretet túl is léptem egy picit ( ami ugye eleve deficitesre volt beállítva), a fő hangsúly a szénhidrátbevitel csökkentése volt.

Pszichésen sokat segített az is, ahogy a heti egyszeri ( mindig ugyanakkor, szombat reggel ébredés után) mérlegelésnél rögzített testsúly grafikonja folyamatosan "lejtett".

A mozgást nem vittem túlzásba, annyit változtattam, hogy heti minimum 3 ( van hogy több) alkalommal egy óra intenzív sétát iktattam be, egy idő után 10 Kg. súllyal megpakolt hátizsákkal.

Egy év alatt leadtam 35 kg.-ot.

2016. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!