Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek milyen fogyókúra vált...

Kinek milyen fogyókúra vált be? A többi lent. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

Olyan tapasztalatokra vagyok kíváncsi akik max. 10 kilót akartak leadni, és sikerült is nekik, stb.


Pl. milyen módszerrel történt, mennyi idő alatt sikerült, mibe érdemes belekezdeni.


Leginkább olyan tapasztalatokat írjatok amik kevés pénzbe kerültek, és semmi fogyasztó gyógyszer nincs a listában, se étrend kiegészítő.


Akik csak szapulni akarnának azok kérem ne írjanak! Köszönöm



2015. febr. 12. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem az vált be, hogy nem eszem felesleges kalóriákat: ritkán eszem csokit, nem iszom cukros üdítőket, nem eszem cukros desszerteket (például a gyümölcsjoghurtok helyett sokkal jobban szeretem a natúr joghurtot), nem eszem chipset, és így tovább. Igazából ezeket nem is kívánom, a natúr ízeket jobban szeretem. Így nem is híztam el igazán soha.

Egyszer kezdtem el hízni, mikor olyan párom volt, aki szeretett enni, és elém is mindig hordta a nassolnivalót, chipset, cukros kólát, sütit, csokit, satöbbit. Akkor én is elkezdtem felszedni a kilókat. Aztán mikor szétmentünk, és visszatértem a saját étkezési szokásaimhoz, akkor leadtam.

2015. febr. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sporttal fogytam 30 kilót,másfél év alatt.
2015. febr. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én 4 hónap alatt fogytam 10 kg-ot. GI- diétával fogyókúráztam + otthoni torna.

Nagyjából annyi, hogy nem ettem krumplit, fehér rizst, kenyeret. Nem zabáltam sütiket, fehér lisztet, stb. Sok zöldség, sali, hús, hal és tejtermékek. Én nem vagyok egy nagy kenyérevő, nekem egyáltalán nem esett nehezemre, nem éheztem.

Eleinte Norbi duci tréninggel mozogtam, a nulla mozgás után az is épp elég volt. Aztán később mindenféle tornázós DVD-kre pattogtam otthon, heti 3x 1 órát.

Tudom tartani a súlyomat. Azóta sem eszem túl sok édességet, kenyeret meg heti 1x, de csak azt, amit én sütök. Tornázom azóta is.

2015. febr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én nem fogyni akartam, hanem egészségügyi okok miatt kellett életmódot váltanom (IR-es vagyok), de az életmódváltás miatt alig fél év alatt 10 kiló ment le rólam, gyakorlatilag mindenféle erőlködés nélkül és tartósan.


Elmondom, nekem hogy sikerült:

- Rendszeres futás, heti min 4x, minimum 15-20 perc

- Elhagytam a cukrot, a fehér lisztes ételeket, és nem leszek semmit amiben laktóz van.

- A cukor helyett, ha édességet kívánok diabetikus csokit vagy valami ilyesmi eszek, de ma már nem is kívánom az édeset.

- A fehér lisztes ételek helyett csakis teljes kiőrlésű kenyeret eszek, és abból is keveset. A kenyérről is leszoktam, régen nagyon sokat ettem, szinte mindenhez.

- Naponta 5x eszem, a 160 g CH diéta szerint, és nekem ez tökéletes megfelelt.


Ezeket a szabályokat követtem az IR miatt. Tavaly augusztusban kezdtem el, és most fél évre rá lement szinte észrevétel nélkül 10 kiló, már nem hullik annyira a hajam, és a bőröm is kezd tisztulni, mert kezd kiürülni a sok szenny kaja a szervezetemből.


És hidd el, közben nem koplaltam egy cseppet sem, és nem volt nehéz betartanom ezeket az apró "szabályokat".

Ha tartós eredményt akarsz, akkor én ezt ajánlom, mert nekem igazi eredményt hozott. :)

2015. febr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. febr. 13. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:
1 hónap insanity -n vagyok tul, 5 kg fogytam. KB 1000 kalóriát viszek be, nem eszek cukros dolgokat, igyekszem odafigyelni a szénhidrára. Még kB 7 kg kéne hogy lemenjen.
2015. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És az mi is lenne pontosan?
2015. febr. 15. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!