Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok 70kg-val...

14 éves lány vagyok 70kg-val és 170 cm magassággal, hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés
Ugy gondoltam 2 naponta eljárok futni, ezen kívül minden nap itthon eddzek kicsit.Mit ajánlotok, miket egyek? Annyit még hozzáteszek, hogy mivel iskolába járok és nem magamra főzök, nem magamnak vásárolom a kaját ezért ne chia magot ajánljatok vagy tengeri valamiket :D szóval úgy értem olyan ételeket tudnátok írni, amit mondjuk az egész család szerethet, meg amit suliba is hordhatnék? a kenyeret és péksüteményeket(+lisztet) teljesen ki szeretném hagyni, ha lehet és persze a cukrot is. A kenyeret, kiflit, és mindenféle péksütemény helyett mit ajánlotok? Köszönöm előre is a válaszokta :) (remélem jó témakörbe tettem fel a kérdést)

2015. nov. 1. 18:02
 1/9 A kérdező kommentje:
esetleg még annyi, hogy természetesen semmilyen szénsavas, vagy édesített italt nem iszok, csak tiszta csapvíz vagy tea simán...ritkán mézzel ízesítve
2015. nov. 1. 18:04
 2/9 anonim válasza:
0%
Szia, hogyha nagyon gyorsan le akarsz fogyni, akkor ne egyél 4-5 napig semmit! (Csak igyál) valószínűleg elég rosszul leszel a 2., 3. nap környékétől, de hatásos! Egyszer beteg voltam, és ez történt. Vagy 5 kilót lefogytam kapásból. Tehát ezzel így indíthatsz, aztán meg jöhet az étrendváltás. A sport is remek ötlet!
2015. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sarga kapszula

Csirke mell rizs

Ezt mindenki meg tudja fözni

2015. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már bocsánat, de e z hülyeség :D zsírból szeretnék fogyni, nem izomból. És nem szeretném vissza hízni a dupláját, márpedig a te módszered után a visszahízás jön. És heti 1 kg-t akarok fogyni.Ajj több ilyen "okos" tanácsot nem kérek :)
2015. nov. 1. 18:11
 5/9 anonim válasza:
Okés, akkor bocsi.
2015. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18:10-es köszönöm válaszod, de fogalmam sincs mi az a sárga kapszula, de nem igazán akarok semmit szedni :D és hát őőő nem ehetek mindig csirkemellet rizzsel
2015. nov. 1. 18:14
 7/9 anonim ***** válasza:

A Sárga Kapszula egy könyv, amit ingyenes letölthetsz erről a weboldalról: [link] (Aki ezt előttem említette, igazán linkelhette volna, mivel nem tudhatja mindenki, hogy mi is ez!)

Egy testépítő írta, és szerintem érdemes ezen az oldalon szétnézned, cikkeket olvasnod, mivel a testépítőknek nagyon oda kell figyelni arra, hogy mit esznek, hogyan edzenek. Nekem is sokat segített a fogyásban, alakformálásban.

2015. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6: A sárga kapszula egy ingyen letölthető könyv sok hasznos infóval. :)
2015. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szerpentin Szersei válasza:
Ne egyél.
2015. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!