Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha most a húsvét miatt 1-2...

Ha most a húsvét miatt 1-2 napig több mindent megeszek, akkor hízhatok? Nehezebb lesz ledolgozni, vagy ez az 1-2 nap "lazítás" még belefér?

Figyelt kérdés
(sütik,zsírosabb kaják,szendvicsek...stb. :P :D )
2010. ápr. 4. 21:36
 1/10 anonim válasza:

Ez elég általános... már meg ne haragudj, de azt sem tudjuk hány éves vagy, milyen testalkatú, hízékony-e, sportolsz-e, miket eszel, csak sonkát vagy zöldségeket is hozzá, alkoholt fogyasztasz-e majd. Így nem lehet kérdést feltenni..


Egyébként meg igen, ha össze-vissza eszel hízni fogsz, lehet narancsbőrösebb lesz a feneked is, inkább érdemes megállni. Ha ennyire érdekel a súlyod...

22/L

2010. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok,és lány! Majdnem minden nap tornázok,másfél éve...Nem igazán vagyok hízékony...narancsbőröm azt most is van,de nem hiszem hogy 1-2 nap "zabálás" miatt kialakulna,ha nem lenne....de épp ezért tettem fel a kérdésem,hogy erre is választ kapjak,hogy nagyon kizökkent,ha ugymond "elengedem" magam ezalatt a pár nap alatt,vagy mehet tovább ugyanugy? Valószinüleg inni is fogok egy keveset,zöldségeket nem igazán fogok enni. Nagyjából ennyi.
2010. ápr. 4. 21:59
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként 168 cm és 56 kg vagyok.
2010. ápr. 4. 22:00
 4/10 anonim válasza:

Attól függ melyen az akaraterőd, kedved az ünnepeket követően.

Én azt javasolnám, amit magam is alkalmazni fogok ..mindenből csak éppen hogy eszek és az ízüket ugyanúgy érezni fogom (mintha degeszre zabálnám magam), zöldségekből meg többet. Inni egyáltalán nem.

2010. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ez valóban 2 napig tart, semmi nem fog történni. Még ha hízol is 1 kilót, az le fog menni utána.
2010. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha sportolsz akkor könnyen lemegy az az 1-2kg amit ilyenkor fölszedsz . . .
2010. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Okéé...hát remélem is,hogy lemegy,mert így nyár közeledtével nem igazán akarok felszedni kilókat... Legfeljebb 1-2 hétig keményebben edzek majd :D
2010. ápr. 4. 22:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szombaton kezdtem el a sütiket sütni, aznap reggel 62,2 kg voltam. Vasárnap reggel már 62,7. Tegnap is ettem sütit, nagyobb adag ebédet, cukros üdítőt, így lett 62,9. De nem aggódom, majd lemegy, ha újra fogyózni kezdek (egy fogyókúrát szakított meg a húsvét). Egy évben néhányszor elengedheti magát az ember...

2010. ápr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is felakartam tenni, mert egyszerűen nem tudok ellenállni a sütinek, viszont állandóan mardos a lelkiismeret. Ugyan olyan paraméterekkel rendelkezem mint Te, úgyhogy most kicsit megnyugodtam;)

szerdától úgyis kezdődik a suli, és minden visszaáll a régi kerékvágásba... remélem:)


18/L

2010. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy nem vagyok egyedül akkor.... :) Am kicsit túlzásba is vittem...sok lett a pia,sok lett a süti...ma még szinte megállás nélkül csak ettem és ettem...tuti h 1 hónapig most keményen kell diétáznom,hogy a narancsbőr ne szaporodjon meg a fenekemen és a combomon xD
2010. ápr. 5. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!