Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék és nemtalálta...

Fogyni szeretnék és nemtaláltam még eddig hatásos módszert. Valaki?

Figyelt kérdés
hallottam már arról hogy ha az ember egy 7ig csak vizet iszik akkor méregtelenít és közbe fogyis. szerintetek ez hatásoslehet?
2010. ápr. 5. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Így nem szabad!

Én úgy fogyóztam legutóbb, és általában, ha néhány kiló "felugrik", hogy tudatosan kerülöm a tésztaféléket, süteményeket, édességeket. Ezek helyett eszek natúr joghurtot, kefirt, sovány felvágottat, zöldségféléket, gyümölcsöket (gyümölcsfélék külön, később csak a joghurt, kefir). Fehér kenyeret, általában a fehér lisztből készült pékárukat már kb. 1 éve nem fogyasztom, helyettük teljes kiőrlésűeket, rozskenyeret fogyasztok, de csak keveset.

Enni kell, csak nem mindegy mit és mennyit. Nem szabad a szervezetnek vitaminhiányban szenvednie.

2010. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia,

nézd meg ezt az oldalt: www.fatstep.hu

Tök jó 20 perces edzést csinálhatsz végig videóra, ha regisztrálsz! Izzasztó és hatásos. És csak 3x kell egy héten!


Szép napot

2010. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne egyél szemét kaját, ne egyél késő este, igyál sok folyadékot (tea és víz, nem édesített lónyál) és mozogj sokat. Ennyi, nem kell csodamódszer.
2010. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd én megmondom a tutit!:D:D 12 kilot dobtam le úgy, hogy beállítottam a telómba emlékeztetőnek 15 órára, hogy "nincs több kaja ma"! És hetente fogytam 0,5-2 kilot. Igy nem lassul le az anyagcseréd, minden tápanyagot megkap ugyanúgy a szervezeted! Igaz hogy este néha naon éhes voltam, de úgy sikerült kibirnom, hogy eldöntöttem, hogy amit este falnék fel azt átteszem reggelre! Reggel meg ki a fene kívánja a hambit meg a csokit??:D:D Szóval kell kitartás de nekem ez jött be!
2010. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!