Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hetente fél kiló fogyás...

Hetente fél kiló fogyás sikerülhet?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok 173 cm, 61 kiló és 57re szeretnék lefogyni. Intenzíven sportolok (heti 5x versenyszerűen futok középtávot 800m a számom) a versenyidőszakra kellene lefogynom 4 kilót. Elég izmos vagyok, szóval nem így a hasamról, vagy a combomból szeretnék, hanem egész testről úgy, hogy alig van rajtam háj. Így nehezebb fogyni? És a másik, hogy fél kiló hetente nagyon irreális lenne? Mert a kalkulátor azt írta, hogy júniusra napi 1752 kalória, hetente fél kiló fogyás és meglesz. Nem tudom, hogy mennyire számít, de fehérjeport is fogyasztok heti 5 alkalommal. Köszönöm a segítséget!

2016. ápr. 5. 19:14
 1/1 anonim válasza:
0%

ugyan, hagyd a francba, én is ugyan az vagyok mint te, csak egy cm, és fél kiló tér el, hidd el nem kell fogynod, tökéletes az ahogy van, de neked párnáid vannak?

mert nekem inkább a keblem dus, és máshol izmos alkat, de nem szálkás

18/l

2016. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!