Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem is a lefogyás a nehéz,...

Nem is a lefogyás a nehéz, hanem a megtartás?

Figyelt kérdés

Éljük a fogyókúrák nagy korszakát, ezzel én is szembesülök, annak ellenére, hogy napi 6 kiló szalonnát megehetnék, nem híznék szervezettel rendelkezem.


Azonban. Sok korombeli embernél látom (20-25), hogy fogynak, sportolnak, teszik fel a képet az új alakról, amelyet 1 év munkával értek el. Igen ám, de 1 év elteltével újra azt látom, hogy a fogyás előtti súlyukat érték el. És nem egy esetről van szó, hanem elég sokról. Ezt eléggé furcsának találom.


2016. ápr. 9. 18:35
 1/3 anonim válasza:

Szerintem azok az emberek csak csajozni/pasizni akarnak ezert fogytak le. Amint megtalajak a kis/nagy őt, elhanyagoljak magukat. Velem is ez a helyzet, azzal a kulonbseggel, hogy en meg vekonyan sem talalok senkit. Ezert is csinalni fogom mig birom. (40f)

A Fogyas eleinte gyorsan megy, en is 2 honap alatt leadtam kb 8 kilot, azota stagnal.

2016. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem a megtartás az egyszerű, a fogyás szinte lehetetlen. Hízni csak nagyon lassan tudok, de ahhoz is kvázi zabálás kell, minimum 2 ember helyett enni mindennap. Van, akinek stagnálni messze a legkönnyebb, mert így működik. Nyilván nem lesz gondom a megtartással már azért sem, mert életmódot váltottam.

De van, aki könnyen hízik s a nagy fogyózás után visszatér a régi stílusához és simán visszaszedi, amit lefogyott. Ha bután fogyott, viszonylag sokat izomból, s az anyagcseréje is belassult, akkor pláne ez van.

2016. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy mondanám, hogy a gondolkodás megváltoztatása a nehéz. Amíg az ember egy "kúrának" fogja fel az egészet, addig mindig ez lesz.

CSAK az életmódváltás működik, és ennek fejben kell eldőlni. Ha valaki lefogy, aztán elkezd megint zabálni, akkor ugyanúgy vissza fog hízni, és ott lesz, ahonnan elindult. Amíg valaki kínnak éli meg a fogyókúrát, addig semmi értelme. Át kell kattanni agyban, és úgy felépíteni az életed, hogy az támogassa az egészséged. Megfelelő táplálkozás, rendszeres testmozgás, és a test hosszútávon meghálálja. Nekem már az a hétköznapi, hogy diétázom, és odafigyelek arra, hogy mit eszek.

2016. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!