Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért vagyok képtelen lefogyni?

Miért vagyok képtelen lefogyni?

Figyelt kérdés
Motivációm is van, mégis ha megkívánom az ételt nem bírok ellen állni, bármi édesség, péksütemény, sós dolog.. nem megy. Hogy álljam meg?

2016. ápr. 10. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért vagy képtelen lefogyni, mert nincs akaraterőd, vagy olyan diétát erőltetsz magadra, ami extrémen nem jó neked.
2016. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fél évig ezt játszottam...

Már úgy útáltam magam.. Aztán valami miatt egyik napról a másikra belevágtam. Most sem értem mi lelt de 1 hónapja már tartom és iszonyat jól érzem magam,tele vagyok energiával. Azt gondolom,ha 1-2 napon keresztül mérsékeled magad,akkor a többi is menni fog!

2016. ápr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akaraterő. Lehet hogy van motivációd de kevés. És is csináltam ilyet. Majdnem 1 évig ezt csináltam. Csak egy idő után meguntam amibe belevágok nem sikerül(diéta) lusta voltam edzeni mert mindig gép előtt akartam ülni. Imádok minden édességet, tényleg nincs olyan amit nem szeretnék. Imádok minden szénhidrát dús kaját. Aztán egyszer csak elkezdtem motivációs videókat nézni hogy hogy akarok kinézni. Azzal kelek azzal fekszek. Azóta napi 1-2x eljárok futni + súlyzós edzés. Itthon van mindig édesség, egyszer leültem kajálni, édesség elé aztán ahogy ettem a tojásfehérjét megkívántam. Szépen hozzá nyúltam ettem volna megfele és egyszer csak bevillant ct fletcher képe és motivációs beszéde. Szépen vissza raktam a helyére a raffaellot felraktam a polc tetejére, azóta nem is nagyon édességezek. Ha max megkívánom akkor diabetikus étcsokit eszek napi 1 kockát. De az is 2 hete ott fekszik a szekrénybe, és eddig 2 kocka van belőle elfogyasztva. :D
2016. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy annyira hiú, hogy vékonyabb legyél és egyébként meg jól érzed magad a bőrödben, kiegyensúlyozott vagy.
2016. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az sehogysem jó, hogy automatikusan rárepülsz mindenre, ha kell, ha nem. Lelkileg nem normális, lehetnél karcsú is, akkor se lenne jó így. OK, hogy néha megkívánod, megeszed, de hogy semmi épeszű kontroll, hogy ma már eleget ettem, édesség is volt mostanság elég, majd holnap vagy a jövő héten...


Én is nagyon ételcentrikus vagyok, mondjuk nálam összetettebb a dolog, tudni megállni az evést nem elég, mert akkor nem működöm. De ezt a részt is ismerem.


Ami nekem segít... Egészségtudatosság, életmódváltás, némi kreativitás...

Egy jó étrend mellett sokat tud változni az ember fegyelmezettsége, vágyai... Az én étrendem mellett nincs édességvágyam, csak megszokásból eszem napi szinten s mert finom, de egész jó édességeket s azért a mennyiség sem mellékes. Szeretek sütni, de sok esetben OK, ha egy falatot kóstolok, a többit a párom elintézi, én nem vesztek a világon semmit, sőt.

Néha zabolátlanabb vagyok, ez ilyen. De ha a többi nap rendezett, akkor nem tud mindent elrontani. S azért a zabolátlanságnak is legyen határa...

2016. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akaratgyenge vagy. Ennyi. Sosem fogsz lefogyni amíg ez van. Ha nincs semmi ami rendesen motivál (betegség,párkeresési porblémák stb) akkor ez nem is fog megszünni.
2016. ápr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!