Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez eddig gond...

Szerintetek ez eddig gond lehetett?

Figyelt kérdés
Szóval, eddig a suliba mindig vittem magammal két kis szendvicset vagy hamlettet ilyesmiket. Aztán mire 3-ra hazaértem már nagyon éhes voltam, és össze vissza ettem mindent arra gondolva hogy "délelőtt úgyis alig ettem". Kalóriát tekintve mégse ettem többet 1800-2000 kalóriánál. Arra gondoltam hogy inkább leszek menzás, így délben már tudok főtt ételt enni, nem farkas éhesen érek haza és elég lesz már egy kis saláta vagy ilyesmik. Ez így jobb lehet?
2016. ápr. 11. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom, neked mi a jó... Nekem az tuti nem, hogy 3 után már csak salátát eszem. De teljesen egyéni, hogy ki hogyan osztja el a kalóriabevitelét s az mi. A te leírásodból nekem is az derül ki, hogy nem eszel eleget 3-ig, hisz nagyon megéhezel akkorra. Hogy a menza vagy több vitt étel (vagy kevesebb, mert ilyen is van, de lehet, hogy az összetétel változtatása a legjobb) oldja meg ezt nálad, azt nem tudhatom.
2016. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én inkább több, egészséges ételekből álló ebédet vinnék magammal suliba, a menzák nem az egészséges, tápláló ételeikről híresek sajnos. Vigyél a szendvics mellé sok zöldséget, gyümölcsöt, kefírt, joghurtot, salátát.
2016. ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!