Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 kg túlsúllyal mit érdemes...

20 kg túlsúllyal mit érdemes sportolnom? Nagyon elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Szóval eddig 13 kg-ot fogytam majdnem 3 hónap alatt. Még 20 kg-ot kell leadnom de egyszerűen hiába van meg a jó étrend, amit élvezek is, nem találok mellé sportot. Vagyis találnék, de szánalmas vagyok. Mások előtt nem merek sportolni, egyszerűen rettegek, ezért a konditermet kizártam. A futást nem ajánlják ekkora túlsúllyal, ráadásul a jobb térdem egy régi baleset miatt recseg,ropog séta közben is, nem mernék vele futni. Van itthon szobabiciklink, azon szoktam tekerni kb 20-30 percet minden nap, de ez bizonyára nem elég. Szeretnék valami súlyzós edzést is csinálni, hogy izmosodjak is kicsit. Tudom, tele van az internet ilyenekkel, de jobban szeretnék személyes tapasztalatokból ötletet meríteni. És azt is tudom, hogy minden elhatározás kérdése, igyekszem nagyon.
2016. ápr. 11. 20:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a szobabicó teljesen megfelel, növeld szép lassan az időtartamot 1 órára,később ha edzettebb leszel,akár lehet intervallumos edzést is cisnálni rajta .

Mellé egy kis saját testsúlyos edzés,torna,kézi vagy lábsúlyokkal . Én ezt csinálom ,és szépen alakulok . Kitörések,guggolások,én gerinctornával egybekötöm ,azóta a hátam sem fáj . Kicsi hasazás ,és karra is .Kb fél óra naponta, de a bicóval együtt teljesen elég . Eleinte bírtam vagy 10 percet,de a semminél az több .:D

Szerintem nem kell széthajtani magad,amig sok a felesleged,az csak elveszi a kedved .Fokozatosan növeld . A szobabiciklit sokan leszólják,pedig szerintem az is jó .

2016. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!